WP Sniff - Revoluční způsob získávání energie

od Jan/Jaroslav Němec January 24, 2024 2 komentáře

WP Sniff -  Revoluční způsob získávání energie

Šňupací prášky se stávají novým hitem mezi energetickými doplňky a jedním z těchto inovativních produktů, který slibuje okamžitý náboj energie, je právě WP Sniff. Malá nenápadná lahvička, jejíž obsah vás ovšem zaručeně nakopne.

Skrývá v sobě jemný šňupací prášek, jenž obsahuje osvědčené povzbuzující látky kofein a taurin, které společně vytvářejí jedinečnou kombinaci, jak dosáhnout rychlé a intenzivní energetizace. V tomto článku se podíváme tyto jednotlivé složky, povíme si něco o jejich účincích a také o tom, proč je výhodné a efektivnější užívání kofeinu pomocí šňupání nosem.

 

Účinné látky

  1. Kofein:

Kofein, látka známá pro své stimulační vlastnosti, přináší do těla bleskovou energii. Patří do skupiny látek známých jako xanthiny a funguje jako účinný stimulant nervového systému. Nejčastěji si ho spojujeme s kávou, čajem nebo energetickými nápoji. Je to bílá krystalická látka, bez chuti a vůně, což umožňuje jeho snadné použití v mnoha druzích produktů. (1), (2)

Ve WP Sniffu právě kofein tvoří jednu ze dvou hlavních účinných složek. V tomto šňupacím prášku se kofein nachází v mikrojemném práškovém stavu, což umožňuje rychlou absorpci přímo skrz sliznici nosu. Stimulace kofeinem zvyšuje bdělost, potlačuje únavu a přispívá k lepšímu rozpoložení. Stimuluje také produkci hormonu adrenalinu, který pomáhá k energetickému boostu, zvyšuje fyzickou výkonnost, rychlost reakcí a mentální soustředění. (1)

  1. Taurin:

Taurin je aminokyselina s antioxidačními vlastnostmi, která hraje významnou roli v mnoha fyziologických procesech v lidském těle. Přirozeně se vyskytuje například v rybách, mase, či mléčných výrobcích. Některé studie naznačují, že pomáhá k normálnímu fungování srdce a cév a podporuje imunitní systém. Hlavně ale hraje významnou úlohu ve fungování mozku a podpoře kognitivních funkcí. Má rovněž energetizující účinky na naše tělo a mysl a výborně doplňuje účinky kofeinu. (3) , (4)

Dle Dr. Vijaye K. Yadeva, působícího na Columbia university v New Yorku, taurin může dokonce zpomalovat stárnutí, což se prokázalo u jeho studie na myších: „Tato studie naznačuje, že taurin by mohl být „elixírem života“. Tyto studie na několika druzích ukazují, že množství taurinu klesá s věkem a obrácení tohoto poklesu způsobuje, že zvířata žijí déle a zdravěji. Na metabolické úrovni, se zdá, že taurin zlepšuje zdraví mitochondrií, buněčné elektrárny v těle, která vytváří 90 % energie, tu potřebujete k udržení života a podpoře funkce orgánů. Tato zjištění by nakonec měla být relevantní pro lidi“, řekl Yadev. (5)

 kratom world professor kofein šňupací wp sniff

 

Ideální kombinace

Kombinace taurinu s kofeinem se vyskytuje v mnoha „energy“ výrobcích a u WP Sniff tomu není jinak. Taurin totiž účinky kofeinu podporuje a posiluje. Takový výrobek tedy v sobě skrývá maximální energizující potenciál. (6)

 

Výhody šňupání oproti normální konzumaci

  1. Rychlá Absorpce:

Šňupání má oproti běžnému ústnímu podání několik výhod. Tou hlavní je, že se látky okamžitě dostávají do krevního oběhu skrz sliznici nosu. To vede k výrazně rychlejšímu nástupu účinku ve srovnání s ústním podáním, kde musí látky projít trávicím systémem. Navíc intenzita účinků také bývá větší.

  1. Bez jezení nebo pití:

Šňupací prášky eliminují potřebu konzumace nápojů či potravin. Nemusíte už připravovat a pít zdlouhavě kávu, nebo konzumovat přeslazené energetické nápoje. Stačí jednoduše nasát prášek do nosu a zažít bleskovou energii. Ideální, když chcete rychle a bez čekání získat pořádnou dávku energie. (7)

  1. Stačí malá dávka

K dosažení stejně intenzivního účinku stačí do sebe dostat podstatně menší množství, než je tomu u běžné ústní konzumace energetických potravin. Dva gramy WP Sniffu vám vystačí až na 40 šňupnutí. Stačí vždy nasypat velmi malé množství na hřbet ruky a nasát do každé nosní dírky. Vlna energie je zaručena. (7)

 

Shrnutí

Revoluční produkt WP Sniff v sobě skrývá nejlepší možnou kombinaci účinných látek taurinu a kofeinu a přináší inovativní způsob získávání energie bez čekání a s vyšší intenzitou účinků.

Mějte ovšem na paměti, že i když šňupání prášků může přinést rychlou energetizaci, je důležité používat tyto produkty s rozumem a v souladu s návodem k použití. Pokud máte nějaké zdravotní obtíže, či užíváte léky, je vždy dobré užívání předem konzultovat s odborníkem.

WP Energy sniff s mentolovou vůní u nás zakoupíte na e-shopu a v kamenných prodejnách.

Děkujeme za přečtení,

Váš Kratom World 

 

Zdroje:

 

Caffeine. (24. 9. 2023). Medparkhospital.com.

https://www.medparkhospital.com/en-US/lifestyles/caffeine (1)

 

Caffeine as a Factor Influencing the Functioning of the Human Body—Friend or Foe?. (13. 9. 2021). Pubmed.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8467199/ (2)

 

How does taurine affect the body? (18. 10. 2019). Medical News Today.

https://www.medicalnewstoday.com/articles/326714#takeaway (3)

 

What Is Taurine? Benefits, Side Effects, and More (28. 2. 2023). Healthline.com.

https://www.healthline.com/nutrition/what-is-taurine#benefits (4)

 

Is taurine the ‘elixir of life’? Maybe, if you’re a worm, mouse or monkey.(8. 6. 2023). CNN Health.

https://edition.cnn.com/2023/06/08/health/taurine-longevity-wellness/index.html (5)

 

Caffeine combined with taurine improves cognitive function and locomotor performance in sleep-deprived mice(ct. 23. 1. 2024). ScienceDirect.https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1756464622003681 (6)

 

WP Sniff oficiální web. (cit. 23. 1. 2024).

 https://wp.energy/en (7)

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


2 odpovědi

Kratom World
Kratom World

leden 29, 2024

Dobrý den,
WP Energy sniff je k zakoupení na našem e-shopu https://kratomworld.cz/products/wp-energy-sniff-menthol-2g a v našich kamenných prodejnách.
S pozdravem,
Váš Kratom World

Stefan
Stefan

leden 27, 2024

Dobry den.kde si muzu objednat na vyskouseni vas vyrobek WP Sniff? Dekuji Stefan

Zanech komentář


Také v Doplňky Stravy, Kratom, CBD & HHC-P

byliny, kouření, zdraví, pohoda, relaxace, smoking blends, herbal, divizna, damiana, levandule, prodej, kvalita, kratomworld
Kouzlo Smoke Blends: Objevte umění kombinování bylin pro dokonalý kouř

od Vojtěch Purkert červen 10, 2024

Bylinné kuřácké směsi si získaly oblibu jako alternativa k tradičním tabákovým výrobkům. Tyto směsi se obvykle skládají z kombinace různých bylin, květin a dalších přírodních složek, které neobsahují nikotin a další škodlivé přísady, které se nacházejí v běžných cigaretách. Často se používají pro své aromatické vlastnosti, potenciální terapeutické výhody a jako nástroj pro ty, kteří chtějí přestat kouřit tabák.

Číst víc
antioxidant, acai, zdraví, puding, acai bowl, prodej, kvalita, kratom world, ovoce, svačina, snídaně, jídlo
Receptář: Acai a její zdravé využití v kuchyni!

od Vojtěch Purkert květen 30, 2024

Acai, malé tmavě fialové bobule pocházející z deštných pralesů Amazonie s mnoha potenciálními zdravotními přínosy díky jejímu výživnému složení a vysokému obsahu antioxidantů. Mezi tyto přínosy mimo jiné patří zdraví srdce, posílení imunity, podpora trávení, protizánětlivé účinky, účinky proti stárnutí a zvýšení energie.

Číst víc
síla, energie, zdraví, pšeničná tráva, wheat grass, kratom world, kvalita, prodej, detoxikace, trávení, kardiovaskulární,
Mladá pšenice: Jaké jsou její zdravotní přínosy a jak užíváme Wheat grass

od Vojtěch Purkert květen 30, 2024

Wheat grass, nebo-li pšeničná tráva, se v posledních letech stává stále populárnější díky svým mnoha zdravotním přínosům. Tento přírodní doplněk stravy je bohatý na vitamíny, minerály a antioxidanty, které mohou podpořit vaše zdraví mnoha způsoby. V tomto článku se podíváme na to, co wheat grass je, její historii, způsoby užívání a vědecky podložené zdravotní přínosy.

Číst víc