Oficiální kamenná pobočka Kratom World na pražském Žižkově

od Vojtěch Purkert January 22, 2024

Prodej, Kratom World, kvalita, Žižkov, prodejna, CBD, HHC, pohoda, chill

Zdravíme, milí čtenáři!

Máme pro vás skvělou zprávu – od 27. listopadu roku 2023 můžete na Praze 3 na Žižkově na adrese Biskupcova 1745/7 navštívit úplně novou kamennou prodejnu Kratom World! Tato prodejna představuje oficiálně třetí pobočku Kratom World, kde si můžete pořídit široký sortiment nejrůznějších druhů Kratomu a dalších indonéských zdraví prospěšných doplňků stravy.

kratom world žižkov

V naší prodejně najdete také široký výběr CBDHHC-P, květů a produktů z těchto látek. Snažíme se nejen o nabízení kvalitních produktů, ale také o vytvoření prostoru, kde si každý zákazník odpočine a najde potřebné informace.

Aby toho nebylo málo naleznete zde i veškeré doplňky pro obstarávání Vašich kouřících pomůcek a taky samotné jednorázové elektronické cigarety. Je jich tu celá řada příchutí, takže si určitě vyberete dle svého gusta.


Prodej, Kratom World, kvalita, Žižkov, prodejna, CBD, HHC, pohoda, chill

Již při vstupu do prodejny vás přivítá pohled na esteticky navržený interiér, který potěší oko každého návštěvníka. Pro ty, kteří si chtějí v klidu užít nákupního zážitku, jsme připravili pohodlnou sedačku, kde mohou relaxovat a přemýšlet nad svým výběrem.

A to není vše! Naše prodejna není pouze místem nákupu, ale i příjemnou destinací pro interakci se zákazníky. Vždy Vás tu s úsměvem přivítá jedna nebo jeden z našich či prodavačů, kteří rádi odpoví na Vaše otázky a pomůžou Vám vybrat ty nejlepší produkty podle vašich potřeb.

Věřte nebo ne, ale i náš slavný fighter Leo Brichta dává přednost kvalitě a příjemnému prostředí.  Proto k nám také pravidelně chodí ať už pro svůj kratom nebo jen tak pro něco k zakousnutí, takže pokud budete mít štěstí, můžete ho potkat přímo v prodejně. To je příležitost, kterou byste neměli minout, zejména pokud jste jeho fanouškem. :)


Kratom World, prodej, leo brichta, prodejna, kvalita, prodej, Žižkov

Celý proces přípravy prodejny byl náročný, ale s láskou a pečlivostí jsme vytvořili prostor, který přesně odpovídá našim představám. Jsme tu pro vás každý všední den a i přes víkendy abychom Vám nabídli ty nejlepší produkty a služby.

Otevírací doba naší prodejny je od pondělí do čtvrtka od 10:00 do 20:00, v pátek od 10:00 do 18:00 a o víkendech od 12:00 do 18:00. Takže máte dostatek času nás navštívit a objevit svět Kratomu a zdraví prospěšných produktů, které zde na Vás dennodenně čekají.

Těšíme se na každého z Vás, kdo se rozhodne zavítat do naší nové prodejny na Žižkově – ať už máte v plánu nakoupit nebo jen tak posedět a povídat si. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto uděláme maximum pro to, abyste si návštěvu u nás užili na maximum. Děkujeme vám za Vaši podporu a těšíme se na setkání s Vámi na Žižkově!


Děkujeme Vám za přečtení,

Váš Kratom World

Vojtěch Purkert
Vojtěch Purkert


Zanech komentář


Také v Doplňky Stravy, Kratom, CBD & HHC-P

byliny, kouření, zdraví, pohoda, relaxace, smoking blends, herbal, divizna, damiana, levandule, prodej, kvalita, kratomworld
Kouzlo Smoke Blends: Objevte umění kombinování bylin pro dokonalý kouř

od Vojtěch Purkert červen 10, 2024

Bylinné kuřácké směsi si získaly oblibu jako alternativa k tradičním tabákovým výrobkům. Tyto směsi se obvykle skládají z kombinace různých bylin, květin a dalších přírodních složek, které neobsahují nikotin a další škodlivé přísady, které se nacházejí v běžných cigaretách. Často se používají pro své aromatické vlastnosti, potenciální terapeutické výhody a jako nástroj pro ty, kteří chtějí přestat kouřit tabák.

Číst víc
antioxidant, acai, zdraví, puding, acai bowl, prodej, kvalita, kratom world, ovoce, svačina, snídaně, jídlo
Receptář: Acai a její zdravé využití v kuchyni!

od Vojtěch Purkert květen 30, 2024

Acai, malé tmavě fialové bobule pocházející z deštných pralesů Amazonie s mnoha potenciálními zdravotními přínosy díky jejímu výživnému složení a vysokému obsahu antioxidantů. Mezi tyto přínosy mimo jiné patří zdraví srdce, posílení imunity, podpora trávení, protizánětlivé účinky, účinky proti stárnutí a zvýšení energie.

Číst víc
síla, energie, zdraví, pšeničná tráva, wheat grass, kratom world, kvalita, prodej, detoxikace, trávení, kardiovaskulární,
Mladá pšenice: Jaké jsou její zdravotní přínosy a jak užíváme Wheat grass

od Vojtěch Purkert květen 30, 2024

Wheat grass, nebo-li pšeničná tráva, se v posledních letech stává stále populárnější díky svým mnoha zdravotním přínosům. Tento přírodní doplněk stravy je bohatý na vitamíny, minerály a antioxidanty, které mohou podpořit vaše zdraví mnoha způsoby. V tomto článku se podíváme na to, co wheat grass je, její historii, způsoby užívání a vědecky podložené zdravotní přínosy.

Číst víc