Oficiální kamenná pobočka Kratom World na pražském Žižkově

od Vojtěch Purkert January 22, 2024

Prodej, Kratom World, kvalita, Žižkov, prodejna, CBD, HHC, pohoda, chill

Zdravíme, milí čtenáři!

Máme pro vás skvělou zprávu – od 27. listopadu roku 2023 můžete na Praze 3 na Žižkově na adrese Biskupcova 1745/7 navštívit úplně novou kamennou prodejnu Kratom World! Tato prodejna představuje oficiálně třetí pobočku Kratom World, kde si můžete pořídit široký sortiment nejrůznějších druhů Kratomu a dalších indonéských zdraví prospěšných doplňků stravy.

kratom world žižkov

V naší prodejně najdete také široký výběr CBD, HHC, HHC-P, HHC-O květů a produktů z těchto látek. Snažíme se nejen o nabízení kvalitních produktů, ale také o vytvoření prostoru, kde si každý zákazník odpočine a najde potřebné informace.

Aby toho nebylo málo naleznete zde i veškeré doplňky pro obstarávání Vašich kouřících pomůcek a taky samotné jednorázové elektronické cigarety. Je jich tu celá řada příchutí, takže si určitě vyberete dle svého gusta.


Prodej, Kratom World, kvalita, Žižkov, prodejna, CBD, HHC, pohoda, chill

Již při vstupu do prodejny vás přivítá pohled na esteticky navržený interiér, který potěší oko každého návštěvníka. Pro ty, kteří si chtějí v klidu užít nákupního zážitku, jsme připravili pohodlnou sedačku, kde mohou relaxovat a přemýšlet nad svým výběrem.

A to není vše! Naše prodejna není pouze místem nákupu, ale i příjemnou destinací pro interakci se zákazníky. Vždy Vás tu s úsměvem přivítá jedna nebo jeden z našich či prodavačů, kteří rádi odpoví na Vaše otázky a pomůžou Vám vybrat ty nejlepší produkty podle vašich potřeb.

Věřte nebo ne, ale i náš slavný fighter Leo Brichta dává přednost kvalitě a příjemnému prostředí.  Proto k nám také pravidelně chodí ať už pro svůj kratom nebo jen tak pro něco k zakousnutí, takže pokud budete mít štěstí, můžete ho potkat přímo v prodejně. To je příležitost, kterou byste neměli minout, zejména pokud jste jeho fanouškem. :)


Kratom World, prodej, leo brichta, prodejna, kvalita, prodej, Žižkov

Celý proces přípravy prodejny byl náročný, ale s láskou a pečlivostí jsme vytvořili prostor, který přesně odpovídá našim představám. Jsme tu pro vás každý všední den a i přes víkendy abychom Vám nabídli ty nejlepší produkty a služby.

Otevírací doba naší prodejny je od pondělí do čtvrtka od 10:00 do 20:00, v pátek od 10:00 do 18:00 a o víkendech od 12:00 do 18:00. Takže máte dostatek času nás navštívit a objevit svět Kratomu a zdraví prospěšných produktů, které zde na Vás dennodenně čekají.

Těšíme se na každého z Vás, kdo se rozhodne zavítat do naší nové prodejny na Žižkově – ať už máte v plánu nakoupit nebo jen tak posedět a povídat si. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto uděláme maximum pro to, abyste si návštěvu u nás užili na maximum. Děkujeme vám za Vaši podporu a těšíme se na setkání s Vámi na Žižkově!


Děkujeme Vám za přečtení,

Váš Kratom World

Vojtěch Purkert
Vojtěch Purkert


Zanech komentář


Také v ...

supergreens, super zelená zelenina, brokolice, kapusta, prodej, houby, vláknina, kratomworld, kvalita, špenát, petržel, imunita, antioxidant
Super Greens: Jak můžou změnit váš životní styl a zdraví?

od Vojtěch Purkert únor 21, 2024

Číst víc
Ibišek súdánský, kvalita, prodej, kratomworld, antioxidant, relax, čaj, zdraví, stres
Ibišek Súdánský: Jeho Tajemství a Zdravotní Benefity

od Vojtěch Purkert únor 21, 2024

Ibišek súdánský, známý také jako Hibiscus sabdariffa, není pouze okrasnou květinou, ale také skvělým přírodním zdrojem pro podporu zdraví. V tomto článku se podíváme na to, co je to za rostlinu, odkud pochází, jakou má historii a jaké zdravotní přínosy a účinky může nabídnout. 

Číst víc
Zázvor, ginger, prodej, kvalita, kratomworld, keto dieta, antistress, mangan,
Indonéský Zázvor: Zázrak zdraví z jihovýchodu

od Vojtěch Purkert únor 19, 2024

Indonéský zázvor, známý také jako "jahe" v indonéštině, je aromatická kořenová rostlina původem z jihovýchodní Asie. Tato vysoce ceněná rostlina není pouze klíčovou součástí indonéské kuchyně, ale také nabízí řadu zdravotních přínosů. V tomto článku se podíváme na to, co to indonéský zázvor vlastně je, jakou historii má a jaké účinky a zdravotní přínosy přináší.
Číst víc