Kratom World Matcha Tea čaj mača zelený energie kofein kratom world praha

Matcha - Její příprava a účinky!

Nejkvalitnější lístky japonského zeleného čaje rozemleté na prášek. Ručně sbírané listy se spaří, usuší, nařežou aby se odstranily žilky a stonky. Poté se listy melou na pomalu otáčejících kamenných mlýnech. Díky kvalitnímu zpracování si zachovává účinné látky jako jsou vitamíny, antioxidanty, minerály a vláknina.

Číst víc
Kava Kava Pepřovník Opojný Kratom World prodej Praha

Kava Kava - Co to je a jaké má účinky?

Piper Methysticum, běžně známý jako Kava Kava, je rostlina pocházející z tichomořských ostrovů a v mnoha kulturách se používá jako tradiční relaxační prostředek. Má dlouhou historii používání v alternativní medicíně a tradičních obřadech. Tento rostlinný extrakt má uklidňující a euforizující účinek, který někteří lidé srovnávají s účinkem alkoholu.

Číst víc
Kratom World dračí krev dragons blood tree pryskyřice stromu kratom praha plzeň brno

Dračí krev - Co to je a jaké jsou její účinky?

Tekutá pryskyřice tmavě červené barvy. Většinově je získávána naříznutím kůry stromů croton lechleri, které se vyskytují v tropických Andách. Antioxidanty pomáhají z těla odvádět volné radikály, které vznikají jako produkt látkové výměny a mohou poškodit buňky našeho organismu.

Číst víc

Kombucha léčivá plíseň probiotika magu guru kombucha nápoj kvasení

Kombucha: Nápoj pro zdraví a osvěžení

Kombucha obsahuje vitamíny C, D, E, K a B, posiluje inunitu, podporuje střevní mikroklóru díky bakteriím, které obsahuje a pomáhá ke správnému fungování střev. Pravidelné pití by mělo podporovat lepší fungování mozku a srdce a tím lépe zvládnout cukrovku.

Číst víc
Kratom World Brichta Bomby Brichtagra přírodní doplněk na erekci libido

BrichtaGra - tvůj pomocník do postele

Číst víc
Kratom World Ginger Shot spojení s kratomem praha prodej kratom

Ginger Shot - každodenní pomocník proti nemocem

Nápoj o velikosti panáku z koncentrované zázvorové šťávy.

 

Zázvor je prevence proti nachlazení, brání zánětům v těle, posiluje imunitu a zlepšuje srdeční činnost. Užívání je individuální doporučená dávka je však 1-3x denně 50ml. Je třeba brát v potaz že síla zázvoru může být agresivní na žaludek. Oblíbená kombinace je přidání Ginger Shotu do jakéhokoliv freshe či oblíbeného čaje.

Číst víc

Kratom World Shilajit Prodej Shilajitu Regenerace Jiří Procházka Elite Shilajit účinky

Shilajit - Co je to? Jaké má účinky?

Shilajit zajišťuje zvýšení antioxidantů a mnoho dalších enzymů v těle a chrání zranitelné mozkové buňky před oxidačním poškozením, které vede ke stárnutí mozku a kognitivnímu poklesu.
Číst víc
Erebos Herbal Energy Kratom World

Erebos - Bylinný Energetický nápoj

Přečtěte si o hlavních složkách bylinného nápoje EREBOS, který můžete popíjet například místo kávy.

Číst víc
Synephrine Synefrin prodej kratom world účinky zbavení se tuku prodejna mix tribulus

Synefrin: Přírodní podpora spalování tuků a zvýšení výkonu

Synefrin je látka patřící do skupiny alkaloidů, které se nacházejí v některých druzích citrusových plodů, například v pomerančích. Lze jej však získat i synteticky. Synefrin je také známý jako extrakt z hořkých pomerančů.
Číst víc

Kotvičník Tribulus Terrestris účinky testosteron cvičení regenerace horny goat weed

Horny Goat a její přínosy pro lidské tělo

Icariin je další látka obsažená v Horny goat, právě ta napomáhá ke zvyšování mužské hladiny testosteronu a k většímu erotickému apetitu. Icariin je hlavní účinnou složkou, pro kterou se Horny Goat užívá.
Číst víc
HHC-O co to je a jaké jsou účinky?

HHC-O co to je a jaké jsou účinky?

Mnoho lidí hovoří o tom, jak jim produkty HHC-O pomáhají s fyzickým nepohodlím, problémy s chutí k jídlu, nevolností, nevyrovnanou náladou, spánkem a dalšími problémy.
Číst víc
ostropestřec játra mariánský zdraví pro celé tělo kůra bodlák drcený plod

Ostropestřec mariánský – nejen pro zdravá játra

Ostropestřec mariánský, který je známý také jako bodlák s výrazně fialovými květy, je běžně rostoucí rostlinou v České republice. Patří do čeledi Asteraceae, kam patří také slunečnice a sedmikrásky. Tato rostlina je prakticky celá jedlá. Možná jste si doposud nevšimli ostropestřce, což je ale škoda, protože má mnoho prospěšných účinků, které jsou získávány z drcených semen.
Číst víc