Oficiální kamenná pobočka Kratom World v Ústí nad Labem

od Jan/Jaroslav Němec January 30, 2024

Oficiální kamenná pobočka Kratom World v Ústí nad Labem

Vzhledem k pozitivním ohlasům na naše stávající prodejny, jsme se rozhodli rozrůst o další a to konkrétně v pořadí již čtvrtou prodejnu nesoucí název Kratom World!

Tentokrát nás budete moci navštívit osobně i v Ústí nad Labem, konkrétně na adrese Bratislavská 2289/2 v samotném srdci města, o dvě ulic níže pod letním kinem.

kratom world prodejna ústí nad labem mapaI na této pobočce naleznete prostor, kde se budete moci posadit, odpočinout si a vyzkoušet Vámi nově zakoupené produkty v pohodlí.

Dveře naší ústecké pobočky pro vás budou otevřené od pondělí do pátku a to vždy v čase od 11:00 do 19:00 a o víkendech vždy od 12:00 do 18:00.

Naleznete zde samozřejmě veškerý sortiment, na který jste zvyklí z našeho e-shopu a za stejné ceny!

Jmenovitě jsou to všechny druhy kratomu a produktů z nich a zároveň taktéž kratom i v kapslové formě po 50 a 100 kusech.

Milovníci konopí se nemusejí bát, u nás si přijdete na své i vy. Od CBD a HHC květů přes HHC-O květy, u nás naleznete taktéž nejrůznější varianty vaporizérů, cartridges a liquidů pro vaše elektronické cigarety. Zároveň je naše lednice vždy naplněná HHC produkty jako jsou HHC brownies a cookies, HHC shoty a HHC sprej.

 

Veškeré zboží je od prověřených dodavatelů, které nabízíme dlouho dobu na našem eshopu a ve zbývajících prodejnách již delší dobu, tudíž nemusíte mít strach – u nás dostane vždy prvotřídní kvalitu.

 

Jako na ostatních prodejnách i zde v Ústí nad Labem u nás naleznete elektronické cigarety značek Elfbar, HQD a Ignite. Příchutí máme více než dost a určitě zde naleznete tu vaši oblíbenou.

Kromě výše uvedených věcí zde naleznete samozřejmě i veškeré produkty, které jsou potřebné ke kouření. Od zapalovačů a drtiček přes papírky a filtry až po skleněnky a bongy.

 

V případě jakýchkoliv dotazů k našim produktům je na místě vždy samozřejmě přítomna usměvavá prodavačka, která vám ráda zodpoví veškeré dotazy, které byste k našim produktům měli, tudíž se jí nebojte zeptat.

 

Navštivte nás na adrese Bratislavská 2289/2 v Ústí nad Labem, budete se na vás moc těšit!

Váš Kratom World

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


Zanech komentář


Také v ...

supergreens, super zelená zelenina, brokolice, kapusta, prodej, houby, vláknina, kratomworld, kvalita, špenát, petržel, imunita, antioxidant
Super Greens: Jak můžou změnit váš životní styl a zdraví?

od Vojtěch Purkert únor 21, 2024

Číst víc
Ibišek súdánský, kvalita, prodej, kratomworld, antioxidant, relax, čaj, zdraví, stres
Ibišek Súdánský: Jeho Tajemství a Zdravotní Benefity

od Vojtěch Purkert únor 21, 2024

Ibišek súdánský, známý také jako Hibiscus sabdariffa, není pouze okrasnou květinou, ale také skvělým přírodním zdrojem pro podporu zdraví. V tomto článku se podíváme na to, co je to za rostlinu, odkud pochází, jakou má historii a jaké zdravotní přínosy a účinky může nabídnout. 

Číst víc
Zázvor, ginger, prodej, kvalita, kratomworld, keto dieta, antistress, mangan,
Indonéský Zázvor: Zázrak zdraví z jihovýchodu

od Vojtěch Purkert únor 19, 2024

Indonéský zázvor, známý také jako "jahe" v indonéštině, je aromatická kořenová rostlina původem z jihovýchodní Asie. Tato vysoce ceněná rostlina není pouze klíčovou součástí indonéské kuchyně, ale také nabízí řadu zdravotních přínosů. V tomto článku se podíváme na to, co to indonéský zázvor vlastně je, jakou historii má a jaké účinky a zdravotní přínosy přináší.
Číst víc