O nás

Kdo jsme? 

Vítáme Vás v naší online kratom farmě! ochucený sladký kratom

Jsme český internetový obchod specializující se výhradně na prodej kratomu, který prodáváme jak maloobchodně tak i velkoobchodně (v.o. po telefonické domluvě +420 602 279 525).

Pečlivě pro vás vybíráme jen ty nejlepší druhy kratomu přímo ze Západního Kalimantanu a jistojistě i z České Republiky. Proto, abychom našli správného dodavatele jsme v roce 2019 podnikly pracovní cestu do vzdálené Jihovýchodní Asie (kolébky této rostliny) s cílem najít kratom farmu, která by splňovala požadavky jak na námi odebírané množství tak i stabilně kvalitní produkt, který je sušený a drcený správným způsobem v těch nejlepších podmínkách.

V naší bohaté nabídce můžete najít veškeré základní barvy kratomu: zelený kratom, bílý kratom, červený kratom a také zlatý kratom. Nově pak nabízíme jako jediní kratom obohacený o sprejově sušený extrakt z plodů ovoce, který nazýváme „ovocný kratom". Pro opravdové sběratele zde máme také drcené listy kratomu.

Pokud jsi opravdový „kratom lover", určitě tě zaujme náš jedinečný kratom merch a možná si i vybereš některé z našich unikátních triček.

U nás máte jistotu, že kupujete ten nejkvalitnější kratom. Jako jediná firma na českém a slovenském trhu každou šarži pečlivě testujeme na Vysoké škole chemicko technologické v Praze, kde zjistíme přesné procentuální množství alkaloidů a dále přítomnost živých či neživých plísní.

Kratom je vždy před pečlivým zabalením a zatavením ochranného obalu dodatečně ošetřen UV zářením.

Doufáme, že u nás naleznete vše co hledáte a přidáte se k našim spokojeným zákazníkům!

Přejeme Vám příjemnou procházku naší kratom farmou.

Váš Kratom World

Neváhejte nás kontaktovat a obrátit se na nás s jakýmkoliv dotazem (info@kratomworld.cz).