Velkoobchod Kratom

O společnosti 

Společnost NEMEC WORLD s.r.o. je hlavním distributorem Kratomu neboli Mitragyna speciosa pro Českou a Slovenskou republiku. Specializujeme se výhradně na prodej této jedinečné rostliny ve všech dostupných formách zpracování, které nabízíme jak maloobchodně, tak především velkoobchodně, kde se snažíme zákazníkovi maximálně vyhovět podle jeho přání.

Naším cílem je vybírat pro Vás ten nejkvalitnější produkt z celé Asie a udržovat si tak stoprocentně spokojené zákazníky. Ochutnáváme vzorky od desítek dodavatelů, které osobně testujeme a snažíme se o výběr těch nejkvalitnějších sklizní. Pokud kratom nemá správnou vlhkost, barvu, čistotu, stupeň namletí či dostatečně vysoké procento Mitragyninu, nejsme spokojeni.

Abychom našli správného dodavatele jsme v roce 2019 podnikli pracovní cestu do vzdálené Jihovýchodní Asie (kolébky této rostliny) s cílem najít farmu, která bude splňovat naše vysoké nároky jak na námi odebírané množství, tak i stabilně kvalitní produkt, který je zpracovaný dle námi požadovaných předpisů v těch nejlepších možných podmínkách.

Kvalita je pro nás číslem jedna, proto každou šarži necháváme testovat na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze (VŠCHT), kde následně obdržíme ke každému druhu certifikát kvality (certifikaci automaticky přidáváme ke každé objednávce).

 

Kontakt pro Velkoobchod 

NEMEC WORLD s.r.o., Horňátecká 483/8, Kobylisy 182 00, Praha 8
IČO: 10705961 DIČ: CZ10705961
www.kratomworld.cz
Ing. Jan Němec - jannemec@kratomworld.cz - +420 602 279 525

Jaroslav Němec - jaroslavnemec@kratomworld.cz - +420 775 992 530

Co je to Kratom? 

Kratom neboli Mitragyna speciosa, je stálezelený tropický strom z čeledi mořenovitých – jeho příbuznými jsou například kávovník, chinovník či u nás rostoucí svízele. V současnosti jsou nejpoužívanější částí rostliny právě její listy, čerstvé nebo zpracované různými postupy sušení a fermentace. Oblastí přirozeného výskytu jsou země jihovýchodní Asie – Thajsko, Myanmar, Indonésie, Malajsie, Papua Nová Guinea a další.

Je kratom Legální? 

Velmi jednoduše – ANO JE. Má to ovšem svoje „ALE“. V České republice není podle legislativy ČR kratom schváleným výživovým doplňkem, či potravinou a jedná se tedy pouze o botanický předmět. Můžete si jej tedy koupit, ale čistě pro botanické účely. Zcela zakázán je kratom pouze v Austrálii, Barmě, Vietnamu a Malajsii. V roce 1943 bylo pěstování kratomu zakázáno také v Thajsku. Znovuzlegalizován byl až v roce 2013. Do té doby byl zde druhou nejvíce konzumovanou ilegální drogou. Na přelomu ledna a února 2017 byl kratom také zakázán agenturou DEA v některých zemích USA.

„Kratom si můžete koupit, ale pouze pro botanické účely.“

Pokud bude výrobek prodáván jako „není určen k lidské spotřebě“, není nutné žádat o schválení na Ministerstvu zemědělství. Při prodeji je tedy nutné výše uvedené zohlednit, např. textem (výrobek není určen pro lidskou konzumaci. Výrobek je určen pouze pro vzdělávací/výzkumné účely). Nebo uvést další nepotravinářské použití.

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ 

Máte zájem rozšířit nabídku svého e-shopu, prodejny o naše zboží? Pak jsme tady právě pro Vás.

Jsme přímým dovozcem a distributorem z jihovýchodní Asie. Náš certifikovaný kratom můžete zakoupit za velice zajímavé velkoobchodní ceny, s dobou dodání do několika dnů (2-4 pracovní dny). Nabízíme prvotřídní kvalitu a individuální přístup.


Proč nakupovat právě u nás? 

 • Vlastní sklad, špičkový servis, široké portfolio
 • Zásoby pravidelně doplňujeme, nejpopulárnější druhy máme vždy skladem
 • Stavy zásob netajíme, dbáme na osobní přístup a vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc
 • Případné reklamace řešíme co nejrychleji

  Zakázkové balení 

  Nechcete mít starosti s obtížným balením/kapslováním? Vše vyřešíme za vás. Po společné dohodě vám váš kratom zabalíme dle vašeho přání. Můžete vybírat ze stovek různých variant vzhledu balení:

   

  Kratom World Velkoobchodní Prodej Kratomu Kratom Prodej Kilo Levný kratom velkoobchodně