FAQ

Často kladené dotazy

Doručení objednávky trvá zpravidla 24 hodin od předání dopravci. Vaše objednávky dopravci předáváme každý všední den kolem 13. hodiny. Jistotou pro doručení do druhého dne je objednat v ranních hodinách.

Pokud jste zboží objednali před více jak 48 hodinami a objednávka Vám stále nepřišla, tak nás neváhejte kontaktovat na zákaznický email info@kratomworld.cz

Je možné, že dopravce objednávku ztratil. V takovém případě odesíláme objednávku ihned znovu a s dopravcem (PPL, Zásilkovna, GLS) si reklamaci vyřídíme sami.

Jste smolař/ka, jelikož tato situace se stává opravdu výjimečně. Nezoufejte však a napište nám na zákaznický email info@kratomworld.cz

Reklamaci s Vámi urychleně vyřídíme a nabídneme Vám kompenzaci, abychom Vám zvedli náladu.

Pokud jste při vyplňování objednávky vyplnil/a kontaktní email, měl by Vám přijít sledovací odkaz se stavem objednávky. Zkontrolujte si prosím i složky HROMADNÉ/SPAM.

V případě, že odkaz nenajdete, kontaktujte naši podporu na emailu info@kratomworld.cz

Pro vyhledávání distribučních obchodů využijte mapu poboček Kratom World na našem webu. Případně můžete na Google mapách vyhledat "Kratom World" a zobrazí se Vám nejbližší pobočky.

Na prodejně v Praze máme otevřeno v následující otevírací době:

Pondělí - Čtvrtek 10:00-20:00

Pátek 10:00-18:00

Sobota - Neděle 12:00-18:00

Na prodejně v Plzni máme otevřeno v následující otevírací době:

Pondělí - Čtvrtek 10:00-20:00

Pátek 10:00-18:00

Sobota - Neděle 12:00-18:00

Každý distribuční obchod si ceny určuje sám. Pokud chcete mít jistotu stejných cen jako na webu, tak doporučujeme navštívit buď naše oficiální prodejny Plzeňská 123, Praha 5 nebo Mikulášská 14, Plzeň. Případně můžete navštívit nějaký z našich prodejních automatů.

Aktuální laboratorní testy naleznete v dolní části webu v sekci Laboratorní testy a v sekci Mikrobiologie Kratomu.  Kratom je u nás testován na obsah živých a neživých plísní, na obsah těžkých kovů a také testujeme množství účinných látek. Všechny tyto testy probíhají na Vysoké škole Chemicko Technologické v Praze, která disponuje akreditovanou laboratoří. Testy také zobrazíte načtením QR kódu uvedeného na zadní straně našich baleních.

Ano, můžete! Pro objednávky do zahraničí však využijte naše zahraniční weby.

Německo - www.kratomworld.de

Španělsko - www.kratom-world.es

Nizozemsko - www.kratom-world.nl

Maďarsko - www.kratom-world.eu

Rakousko - www.kratom-world.at

Omlouváme se, ale z důvodu legislativy Vám tuto otázku nemůžeme zodpovědět. Bojujeme však za změnu legislativy, abychom Vám mohli v budoucnosti veškeré informace předat.

Děkujeme za váš zájem o spolupráci. Prosíme, zašlete nám informace o vás a o sportu, kterému se věnujete, na naši e-mailovou adresu info@kratomworld.cz. Náš specialista pro spolupráce a sponzoring se vám co nejdříve ozve, aby projednal detaily.

Pokud máte zájem u nás pracovat, postup je jednoduchý.

Zašlete nám prosím váš životopis na naši e-mailovou adresu info@kratomworld.cz. V e-mailu nám uveďte, o jakou konkrétní pozici máte zájem, ať máme představu, kde byste mohli nejlépe zapadnout do našeho týmu. Náš kontaktní tým se poté postará o spojení s naším náborovým manažerem, který se bude dále věnovat vaší žádosti.

Děkujeme za váš zájem o práci u Kratom World a těšíme se na spolupráci!

Děkujeme za váš zájem stát se naší distribuční pobočkou! Pokud máte vlastní obchod a máte zájem prodávat naše produkty Kratom, CBD, HHC a další, neváhejte nás kontaktovat. Stačí nám zaslat e-mail s vaší poptávkou na naši e-mailovou adresu info@kratomworld.cz. Tímto způsobem vám můžeme poskytnout veškeré informace o našich velkoobchodních nabídkách a postarat se o to, abyste se stali naší ověřenou distribuční pobočkou.

Těšíme se na budoucí spolupráci a váš zájem o prodej našich produktů!