Mindbooster - vyvážený doplněk pro namáhanou mysl

od Daniel Brandl April 02, 2024

Mind Booster Brichta Bomby Cholin

Jakožto hrdí partneři nadaného českého MMA zápasníka Lea Brichty jsme po několika měsících vývoje a testování vypustili do světa další pecku, tentokrát Mind Booster, který se na rozdíl od Brichtagry nebo Brichta Bomb zaměřuje místo fyzické stránky na blahobyt stránky psychické.
 

Co je to Mind Booster? 

"Mind booster" je termín používaný pro různé přípravky, látky nebo metody, které mají za cíl zlepšit kognitivní funkce, paměť, soustředění nebo mentální výkonnost. V překladu se dá říct, že se jedná se o all-in-one doplněk stravy pro maximální mentální výkon a nekompromisní soustředění.
 
Na trhu naleznete spoustu doplňků stravy pod tímto označením, ale když si dáte tu práci a prostuduje si složení, zjistíte, že látek, které mají reálný vliv na mentální výkon, je v těchto produktech minimum a jejich účinky jsou často značně sporné.
 
Proto jsme se rozhodli uvést na trh pod naší značkou a ve spolupráci s Leem Brichtou náš vlastní a pečlivě namíchaný mind booster.

 

Z čeho se Mind booster skládá? 

V našem Mind Boosteru naleznete pečlivě vybrané látky prvotřídní kvality v takovém poměru, ve kterém se plně projeví a zužitkuje jejich celý potenciál. Pojďme si je níže jmenovitě představit.
 
 

Cholin

Jedná se o esenciální živinu důležitou pro správnou funkci mozku a nervové soustavy. Konkrétně cholin spadá do skupiny vitamínů B, ačkoli není klasifikován jako vitamín jako takový. Cholin je zároveň klíčovou složkou neurotransmiteru acetylcholinu, který hraje důležitou roli v přenosu nervových signálů v mozku a v periferním nervovém systému. Dále je nesmírně důležitý pro syntézu fosfatidylcholinu, což je hlavní složka buněčných membrán. Napomáhá tak kromě udržování zdraví mozku a zlepšování kognitivních funkcí, paměti a učení také ke zdravým játrům a srdci díky jeho schopnosti metabolizovat tuky a vlivu na hladinu homocysteinu v krvi. (1)
 
 

Inositol

Kromě jeho schopnosti ovlivňovat pozitivně zdraví jater, reprodukčního systému, kůže a metabolismu jako takového, je tento cyklický polyol v našem Mind boosteru z jiného důvodu – je nezbytný pro zdravý chod funkcí mozku a nervové soustavy, jelikož hraje nesmírně důležitou roli v přenosu elektrických signálů v rámci nervové soustavy mezi jednotlivými buňkami a je proto spojován i s regulací nálady a emocí. (2)
 
 

Acetyl-L-karnitin

Acetyl-L-karnitin (ALC) je aminokyselina, kterou si tělo vytváří samo. V Mind Boosteru je ALC jako jedna z mnoha aktivních složek, které mají za cíl podpořit kognitivní funkci, paměť, učení a koncentraci. (3) V kombinaci s právě ostatními složkami se plně projeví jeho potenciál a pozitivní účinky.
 
 

L-Tyrosin 

L-tyrosin je esenciální aminokyselina, která hraje důležitou roli v různých funkcích těla. Je to prekurzor několika důležitých neurotransmiterů, jako je dopamin, noradrenalin a adrenalin, které hrají klíčovou roli v regulaci nálady, stresové reakce, energie a soustředění. Zároveň má také značný vliv na paměť a kognitivní funkce.  (4)
 
 

L-Theanin

L-Theanin je další aminokyselina. Konkrétně se ve volné přírodě vyskytuje v zeleném a černém čaji. Při učení či jiných na mozek náročných aktivitách využijete jeho schopnost snižovat úzkost a stres. Zvyšuje pozornost, koncentraci a mentální výkon, aniž by způsoboval ospalost nebo letargii. Zároveň má také příznivý vliv na učení, kongitivní schopnosti a pamět. (5)
 
 

Guarana 

Abyste nebyli ospalí, do našeho Mind Boosteru jsme přimíchali prášek ze semen guarany. Ta obsahují přírodní stimulant kofein. Guarana vám tak dodá dlouhotrvající energii, pozornost, vytrvalost a pomůže vám se soustředit. Kofein z guarany má totiž dlouhotrvající účinek narozdíl od kofeinu konzumovaného například v podobě kávy.
 

Acerola

Acerola jsou plody tropického stromu a s až 80x vyšším obsahem vitamínu C, než například nám všem známý citron. Má lehce nakyslou chuť a právě díky vysokému obsahu vitamínu C značně podporuje funkčnost imunitního systému. Působí také jako antioxidant a skvěle tak uzavírá rovnováhu složek v našem Mind Bosteru.

 

Pro koho je Mind Booster určený?

Nejčastěji Mind Booster využívají pro jeho schopnost zlepšit paměť, soustředění a učební schopnosti právě studenti. Zároveň je však Mind Booster velice oblíbený i mezi sportovci, staršími osobami a mezi lidmi se stresovým povoláním, kteří potřebuji v práci vynaložit velké mentální úsilí a zůstat po celou dobu plně soustředění. Velkou část zákazníků, kteří konzumují Mind booster, jsou i hráči počítačových her.

 

Shrnutí 

Pokud vás čeká těžká zkouška, náročný test, maturita, nebo jen ze sebe potřebujete v rámci pracovního výkonu dostat více, než obvykle a chcete něco, co opravdu funguje na bázi přírodních a pro tělo přirozených látek, je pro vás náš Mind Booster ve spolupráci s Leem Brichtou skvělá volba.
 
Děkujeme za přečetení,
 
Váš Kratom World
 

 

Zdroje:

(1) Zeisel SH, da Costa KA. Choline: an essential nutrient for public health. Nutr Rev. 2009 Nov;67(11):615-23. doi: 10.1111/j.1753-4887.2009.00246.x. PMID: 19906248; PMCID: PMC2782876.

 
(2) Inositol (2003), Martin Kohlmeier, in Nutrient Metabolism,https://www.sciencedirect.com/topics/medicine-and-dentistry/inositol
 
(3) Alhasaniah AH. l-carnitine: Nutrition, pathology, and health benefits. Saudi J Biol Sci. 2023 Feb;30(2):103555. doi: 10.1016/j.sjbs.2022.103555. Epub 2022 Dec 30. PMID: 36632072; PMCID: PMC9827390.
 
(4) Bloemendaal M, Froböse MI, Wegman J, Zandbelt BB, van de Rest O, Cools R, Aarts E. Neuro-Cognitive Effects of Acute Tyrosine Administration on Reactive and Proactive Response Inhibition in Healthy Older Adults. eNeuro. 2018 Apr 30;5(2):ENEURO.0035-17.2018. doi: 10.1523/ENEURO.0035-17.2018. PMID: 30094335; PMCID: PMC6084775.
 
(5) Nobre AC, Rao A, Owen GN. L-theanine, a natural constituent in tea, and its effect on mental state. Asia Pac J Clin Nutr. 2008;17 Suppl 1:167-8. PMID: 18296328.
Daniel Brandl
Daniel Brandl


Zanech komentář


Také v Doplňky Stravy, Kratom, CBD & HHC-P: Novinky a Tipy

wild dagga, leonotis leonurus, trávení, analgetika, zdraví, přírodní, prodej, kratom world, kvalitní
Leonotis Leonurus či Wild Dagga: Tajemství afrického lva ve světě bylin

od Vojtěch Purkert duben 09, 2024

Vstupte do fascinujícího světa léčivých bylin a objevte sílu Afrického lva ve formě rostliny Wild Dagga. Tato unikátní rostlina, známá také jako "ocas lvice" či "divoké konopí", nabízí širokou škálu léčivých účinků. Přečtěte si náš komplexní úvod do této rostliny, abyste pochopili, jak pro vás může být prospěšná.

Číst víc
sodík, draslík, krevní tlak, svalová funkce, hořčík, elektrolyty, PH, prodej, kvalita, Kratom World
Elektrolyty: Klíč k optimalizaci zdraví

od Vojtěch Purkert duben 08, 2024

Elektrolyty jsou zásadními látkami pro udržení rovnováhy v těle a správné fungování buněk. Tyto látky mají klíčovou roli v přenosu elektrického náboje a udržování optimálního pH hladiny. Jejich nedostatek může vést k vážným zdravotním problémům. V tomto článku se podíváme na to, co elektrolyty jsou, kde se nacházejí, historii jejich výzkumu a využití, stejně jako na zdravotní benefity, které nám poskytují.

Číst víc
Kratom World, prodej, kvalita, Brichta bomby, Brichtagra, erotický veletrh, kolo štěstí
Erotický veletrh v České Republice 2024

od Vojtěch Purkert duben 05, 2024

V březnu roku 2024 se Česká republika stala opět dějištěm jedinečné události, která nadchla milovníky erotiky a otevřenosti k sexuálním tématům. Erotický veletrh, který se konal od 8. do 9. března a přinesl do Prahy vřavu, zábavu a také spoustu nových zážitků a my u toho nesměli chybět!
Číst víc