Co je to Kotvičník Tribulus Terrestris a jaké jsou jeho přínosy?

Kotvičník Tribulus Terrestris účinky testosteron cvičení regenerace

Tribulus Terrestris neboli Kotvičník obsahuje řadu aktivních složek s rozličnými vlastnosti. Základní složky Kotvičníku jsou saponiny, flavonoidy, alkaloidy, aminokyseliny a proteiny.

Pro lidské zdraví jsou nejdůležitější z aktivních látek první dvě ze zmíněných látek steroidní saponiny, které ovlivňují testosteron u mužů a estrogen u žen. Flavonoidy které díky antioxidantům mají výrazné anti-aging účinky.   

Přispívá k normální funkci pohlavních orgánů – regulace hormonální aktivity. Zlepšuje funkci močového ústrojí. Pomáhá ke srážení a čištění krve. Dále posiluje obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému. Kotvičník má opravdu všestranné využití.

Pro koho je Tribulus Terrestris / Kotvičník?

Často jej využívají sportovci, kteří jej konzumují v podobě doplňků stravy na zvýšení výkonosti a výdrže.

Muži i ženy užívají přípravky s kotvičníkem pro podporu libida a sexuálního apetitu. Obvyklou doporučenou dávkou je 750 - 1500mg extraktu denně.

Dávkování je velmi individuální s ohledem na tělesnou hmotnost, kondici, stav organismu a fyzickou zátěž. Kotvičník je pro krátkodobé využití, ideálně 4 týdny a poté týdenní pauzu.

Kde koupit Kotvičník Tribulus Terrestris?

Kvalitní kotvičník koupíte u nás, ve spojení s CBD je ideální kombinace pro využití obou látek. Perfektně odbourává stres, podpoří regeneraci a maximalizuje sexuální libido u mužů i žen. Koupíte u nás ZDE.

Váš Kratom World


Zanech komentář