Co je to Kotvičník Tribulus Terrestris a jaké jsou jeho přínosy?

od Jan/Jaroslav Němec May 17, 2023

Kotvičník Tribulus Terrestris účinky testosteron cvičení regenerace

Tribulus Terrestris neboli Kotvičník obsahuje řadu aktivních složek s rozličnými vlastnosti. Základní složky Kotvičníku jsou saponiny, flavonoidy, alkaloidy, aminokyseliny a proteiny.

Pro lidské zdraví jsou nejdůležitější z aktivních látek první dvě ze zmíněných látek steroidní saponiny, které ovlivňují testosteron u mužů a estrogen u žen. Flavonoidy které díky antioxidantům mají výrazné anti-aging účinky.   

Přispívá k normální funkci pohlavních orgánů – regulace hormonální aktivity. Zlepšuje funkci močového ústrojí. Pomáhá ke srážení a čištění krve. Dále posiluje obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému. Kotvičník má opravdu všestranné využití.

Pro koho je Tribulus Terrestris / Kotvičník?

Často jej využívají sportovci, kteří jej konzumují v podobě doplňků stravy na zvýšení výkonosti a výdrže.

Muži i ženy užívají přípravky s kotvičníkem pro podporu libida a sexuálního apetitu. Obvyklou doporučenou dávkou je 750 - 1500mg extraktu denně.

Dávkování je velmi individuální s ohledem na tělesnou hmotnost, kondici, stav organismu a fyzickou zátěž. Kotvičník je pro krátkodobé využití, ideálně 4 týdny a poté týdenní pauzu.

Kde koupit Kotvičník Tribulus Terrestris?

Kvalitní kotvičník koupíte u nás, ve spojení s CBD je ideální kombinace pro využití obou látek. Perfektně odbourává stres, podpoří regeneraci a maximalizuje sexuální libido u mužů i žen. Koupíte u nás ZDE.

Váš Kratom World

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


Zanech komentář


Také v ...

supergreens, super zelená zelenina, brokolice, kapusta, prodej, houby, vláknina, kratomworld, kvalita, špenát, petržel, imunita, antioxidant
Super Greens: Jak můžou změnit váš životní styl a zdraví?

od Vojtěch Purkert únor 21, 2024

Číst víc
Ibišek súdánský, kvalita, prodej, kratomworld, antioxidant, relax, čaj, zdraví, stres
Ibišek Súdánský: Jeho Tajemství a Zdravotní Benefity

od Vojtěch Purkert únor 21, 2024

Ibišek súdánský, známý také jako Hibiscus sabdariffa, není pouze okrasnou květinou, ale také skvělým přírodním zdrojem pro podporu zdraví. V tomto článku se podíváme na to, co je to za rostlinu, odkud pochází, jakou má historii a jaké zdravotní přínosy a účinky může nabídnout. 

Číst víc
Zázvor, ginger, prodej, kvalita, kratomworld, keto dieta, antistress, mangan,
Indonéský Zázvor: Zázrak zdraví z jihovýchodu

od Vojtěch Purkert únor 19, 2024

Indonéský zázvor, známý také jako "jahe" v indonéštině, je aromatická kořenová rostlina původem z jihovýchodní Asie. Tato vysoce ceněná rostlina není pouze klíčovou součástí indonéské kuchyně, ale také nabízí řadu zdravotních přínosů. V tomto článku se podíváme na to, co to indonéský zázvor vlastně je, jakou historii má a jaké účinky a zdravotní přínosy přináší.
Číst víc