Přešli jsme na recyklovatelná balení

od Jan/Jaroslav Němec May 29, 2023

Recyklace Kratom World Balení

Jsme zase o krok blíž k lepšímu světu

Jak jsme to udělali?

Nyní náš Kratom balíme do plně recyklovatelných obalů.

Vzhledem k množství vyprodukovaných balení z našeho skladu byl tento krok velkou změnou.

Nové obaly mají jiný design, strukturu a také velikost. Díky své hmotnosti a ohebnosti jsou lépe skladovatelné a šetří místo ve Vaší tašce.

Z čeho se tedy obal skládá?

Nové obaly jsou tvořené z polypropylenu což je jeden z nejméně škodlivých plastů pro lidské zdraví. Jedná se totiž o termoplast díky čemuž se dá z recyklovat a následně využít k výrobě jiného produktu.

Recyklace však nezáleží jen na nás ale i na Vás samotných. Aby byl obal z recyklovatelný je potřeba jej prázdný vložit do žlutého kontejneru, kdy dojde následně k lisování a roztavení do připravených forem, z nichž dále vznikají další produkty.

I když je nyní obal z plastu, obsah neztrácí na kvalitě, polypropylen, je skvělý izolační materiál. Takže se nemusíte bát vzít ho v létě třeba k vodě a v zimě na hory.

Víme, že planeta naši změnu ocení, tak doufáme, že i vy budete při nákupu našeho Kratomu potěšeni.

 

 

 

Rozbor materiálu a potvrzení o recyklovatelnosti

 

 

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


Zanech komentář


Také v ...

supergreens, super zelená zelenina, brokolice, kapusta, prodej, houby, vláknina, kratomworld, kvalita, špenát, petržel, imunita, antioxidant
Super Greens: Jak můžou změnit váš životní styl a zdraví?

od Vojtěch Purkert únor 21, 2024

V poslední době jsme se setkali se spoustou fitness značek a influencerů, kteří propagují produkty nazývané "Supergreens". Zajímalo vás někdy, co to supergreens jsou a jestli jsou pro vás dobré? Rozhodli jsme se udělat si menší průzkum a zjistit pro vás, jestli jsou opravdu nějakým způsobem prospěšné pro naše tělo a nebo je to jen marketingový tah? 
Číst víc
Ibišek súdánský, kvalita, prodej, kratomworld, antioxidant, relax, čaj, zdraví, stres
Ibišek Súdánský: Jeho Tajemství a Zdravotní Benefity

od Vojtěch Purkert únor 21, 2024

Ibišek súdánský, známý také jako Hibiscus sabdariffa, není pouze okrasnou květinou, ale také skvělým přírodním zdrojem pro podporu zdraví. V tomto článku se podíváme na to, co je to za rostlinu, odkud pochází, jakou má historii a jaké zdravotní přínosy a účinky může nabídnout. 

Číst víc
Zázvor, ginger, prodej, kvalita, kratomworld, keto dieta, antistress, mangan,
Indonéský Zázvor: Zázrak zdraví z jihovýchodu

od Vojtěch Purkert únor 19, 2024

Indonéský zázvor, známý také jako "jahe" v indonéštině, je aromatická kořenová rostlina původem z jihovýchodní Asie. Tato vysoce ceněná rostlina není pouze klíčovou součástí indonéské kuchyně, ale také nabízí řadu zdravotních přínosů. V tomto článku se podíváme na to, co to indonéský zázvor vlastně je, jakou historii má a jaké účinky a zdravotní přínosy přináší.
Číst víc