Cannafest 2021

od Jan/Jaroslav Němec November 20, 2021 2 komentáře

Cannafest 2021

Listopadu letošního roku jsme se s týmem Kratom World rozhodli účastnit největšího veletrhu konopí na světě, který se odehrává v Praze!!

Jelikož jsme vcelku mladá společnost, tak zkušenost veletrhu pro nás byla nová. V našem arsenálu jsme neměli žádný stánek, opravdu málo marketingových materiálů a počet našich zaměstnanců ochotných pracovat přes celý víkend na stánku, nebylo také mnoho. O účasti na veletrhu jsme se dozvěděli zhruba týden před plánovaným začátkem a museli jsme proto začít makat a vše stihnout zařídit před pátečním vypuknutím veletrhu.

Jako první přišlo na řadu zajistit dostatečné množství zboží, abychom dokázali uspokojit co nejvíce návštěvníků. Přibrali jsme proto do týmu plno nových brigádníků, kteří v našem Plzeňském skladu připravovali balení určené na veletrh. Další přišlo na řadu zajistit reklamní materiály jako jsou letáky, roll up bannery, samolepky a různé cedule. Jelikož týden je na přípravu těchto materiálů opravdu málo, museli jsme na naše obchodní partnery dodávající právě tyto materiály hoodně tlačit (tímto jim děkujeme!). Tím posledním a jedním z nejdůležitějších byl stánek, ten se nám nakonec po dlouhém hledání podařilo sehnat na poslední chvíli až v Mostě, kam jsme si pro něj zajeli den před začátkem veletrhu. Uff to jsme si opravdu oddychli!

 

Přípravy zázemí vystavovatelů začali již ve středu. Společně s kolegy jsme postupně navozili veškeré věci do pražské PVA EXPO a v průběhu čtvrtka vše připravili. Na fotce se můžete podívat s posoudit, zda se nám stánek povedl. My jsme se sebou byli spokojeni a ze stánku byli nadšení.

Nyní je pátek, první den veletrhu a my jsme nevěděli jestli čekat nával a nebo prázdný stánek. Mile nás návštěvníci Cannafestu překvapili a téměř každý chtěl kratom poznat a vyzkoušet ho. Mezi všemi vystavovateli jsme byli pravděpodobně jediná firma prodávající kratom a tak jsme na Cannafestu 2021 ukázali kratom v plné parádě. Stánek Kratom World byl již od prvního dne jeden z nejnavštěvovanějších stánků na celém veletrhu a každý chtěl vědět co to je vlastně ten kratom. S úsměvem jsme rádi zodpovídali na všechny otázky a snažili jsme se o menší osvětu, aby ten náš zelený zázrak poznal trochu více svět. Doufáme, že naše snažení alespoň trochu pomůže v cestě tomu, aby byl kratom jednou schválen jako například doplněk stravy nebo dokonce lék a byl správně testován, ošetřován a doporučován lékaři na správných místech kde umí pomáhat. Víme, že mnoha z Vás pomohl a stále pomáhá a mohl by pomáhat dále i jiným. Ale pojďme zpátky na Cannafest...

Přichází za námi také mnoho firem a předáváme si kontakty na oboustranné spolupráce. Naše produkty budete moci již brzy očekávat i u jiných prodejců a naopak u nás produkty nové. Překvapili jste nás ale i vy, naši klienti, kteří jste se za námi na Cannafest přišli podívat, pozdravit, dát si kratom drink u stánku a povědět nám svůj příběh, jak zrovna Vám kratom pomohl a stále pomáhá.

Sobota byl ten nejtěžší den a u Kratom World stánku se hromadily fronty lidí z celého světa. Bylo velice fajn všem o kratomu povědět a ukázat jim, jak kratom zlepšuje život a pomáhá v boji s mnoha problémy (únavou, leností, bolestmi, úzkostmi), říct kde se pěstuje a jak proces zpracování vytváří různé barvy a druhy kratomu, které pak mají jiné účinky.

V neděli bylo také stále plno u stánku Kratom World a dokonce k nám zavítalo pár novinářů a byly s námi natočeny rozhovory a napsány články ohledně kratomu. Předali jsme poslední kontakty s firmami, které mají zájem o rozvoj kratomu a mohou i pomoci v boji proti zákazu kratomu, kdy mají své kontakty a zkušenosti z minulých let a mohli by tedy pomoci více, než jen pouhá petice.

 Když shrneme naši účast Kratom World na Cannafestu 2021, tak byla velmi přínosná pro všechny. Mnoho lidí se k nám po vyzkoušení kratomu vracelo každý den, často i několikrát a poslední den i nakoupit nějaký s sebou. Získali jsme mnoho kontaktů, které budou pro budoucnost firmy Kratom World velmi přínosné a které nám pomohou bojovat za kratom a celkově za rozvoj kratomu a ostatních surovin a bylin v České republice. Momentálně s nimi již řešíme kampaň, kterou brzy vypustíme do světa a silně pomůžeme situaci s kratomem v České republice. Dále pro Vás společně s pár firmami již pracujeme na nových produktech z kratomu a pro kratom, které Vás jistě nadchnou a rozšíří spektrum uživatelů kratomu a tím i pomohou celkové situaci. Ještě jednou moc děkujeme všem, kteří jste dorazili na náš Kratom World stánek na Cannafestu 2021, moc děkujeme za celkovou důvěru v nás a naší značku a děkujeme, že nás i nadále podporujete, bez Vás všech bychom tu nemohli být a nemohli bychom pokračovat v budování a rozvíjení KratomWorld.cz . Budeme se na Vás všechny těšit na příštím ročníku Cannafestu a na nadcházejícím Erotickém Veletrhu, kde se také můžete na stánek Kratom World těšit.

Děkujeme

Tým Kratom World

 

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


2 odpovědi

Zákazník
Zákazník

březen 01, 2023

Yano já si třeba dávám jednu menší čajovou lžičku a rozmíchám ve vodě s citronovou šťávou. Účinek naprosto výborný a jsem s jejich kratomem maximálně spokojený. Mohu jen doporučit. Jen to nepřeháněj s množstvím aby ti pak nebylo špatně. Jedna menší čajová lžička kratomu je ideální. Můžeš třeba jednu dopoledne a druhou večer.

Yana
Yana

říjen 26, 2022

Dobrý den, koupila jsem vzorky kartomu, ale na obalu je napsáno, že to nelze jist/pít. Trošku jsem toho nepochopila. Jestliže ten prášek nutné pít pro úklid, to jakým soudobém to používat? Zamíchat s horkou vodou? Kolik dávat si pro jedno používání?
Předem dekuju za odpověď.

Zanech komentář


Také v Doplňky Stravy, Kratom, CBD & HHC-P

probiotika, postbiotika, kvalita, nemoc, zdraví, antibiotika, kratom world, prodej
Postbiotika: Nový trend ve zdraví střev

od Vojtěch Purkert květen 23, 2024

V dnešní době se stále více lidí zajímá o zdraví svého trávícího systému a hledá nové způsoby, jak podpořit zdravou střevní mikroflóru. Zatímco probiotika a prebiotika jsou dobře známé a často diskutované, do popředí se dostává nový hráč – postbiotika. V tomto článku se podíváme na to, co postbiotika jsou, jaké mají zdravotní přínosy, kde je najdeme a jak působí na náš organismus.

Číst víc
protein, zdraví, vitalita, imunita, rýže, konopný protein, prodej, kratom world, kvalita
Využití přírodní síly: Zkoumání historie a výhod přírodních proteinů

od Vojtěch Purkert květen 21, 2024

Při hledání optimálního zdraví a fitness nelze úlohu bílkovin přeceňovat.
Tyto základní makroživiny slouží jako stavební kameny života, usnadňují klíčové tělesné funkce a podporují růst, regeneraci a celkovou vitalitu svalů.
Zatímco syntetické proteinové doplňky zaplavily v posledních letech trh, stále více se uznává nesrovnatelné výhody, které nabízejí přírodní zdroje proteinů, jako je například konopný a rýžový protein.
Číst víc
kratom world konopex festival konopí ostrava
KONOPEX 2024

od Vojtěch Purkert květen 16, 2024

Přečtěte si jak probíhal ostravský festival Konopex 2024, na kterém jsme si pro vás připravili náš stan a chill out zónu. Stan jsme pro Vás chystali již od čtvrtka, tak aby v pátek bylo vše připravené na Vaši návštěvu.
Číst víc