Tongkat Ali neboli Long Jack neboli Asijská Via*ra

od Jan/Jaroslav Němec November 21, 2021

Kratom World Tongkat Ali Kořen Testosteron

Jak získal Tongkat Ali své jméno Long Jack?

Když lidé dnes slyší jméno Long Jack, většina vlastně vůbec neví co to je. Je Long Jack Tongkat Ali? A jak získal Long Jack své jméno?

Název Long Jack  je odvozen z rostliny Eurycoma Longifolia. Slovo „Long“ pochází z latinského slova „Longifolia“, což znamená dlouholistá. A slovo „Jack“ odkazuje na schopnost rostliny dorůst do výšky 15 metrů. Ostatním také běžněji známá jako Tongkat Ali, tato rostlina je v podstatě malajská (krajina bohatá na staletí staré bylinné tradice). Tongkat Ali neboli LongJack je dlouholistá rostlina s velkým kořenem, který domorodí lidé po staletí používají kvůli svým pozitivním vlivům na náš organismus.

Kratom World kvalitní tongkat ali prodej praha

 

LongJack může růst pouze v hlubokých tropických deštných pralesích Asie (hlavně Malajsie a Indonésie). Často se sklízí po pěti letech a vyváží se v mnoha podobách jako funkční potravina.
Nejznámější účinek pro který je Tongkat Ali užíván je zvýšení mužského libida, které má za následek delší erekci. Vědci však nyní zjistili, že Long Jack slouží více než jednomu účelu.
A existuje dvanáct vědecky prokázaných zdravotních přínosů LongJack, o kterých byste měli vědět.

1. Zvyšuje produkci testosteronu

2. Zlepšuje sexuální zdraví a libido

3. Zlepšete sílu, svaly a fyzické aktivity

4. Podporuje hubnutí a odbourává tělesný tuk

5. Potenciální léčba osteoporózy

6. Protirakovinné vlastnosti na podporu léčby rakoviny

7. Snížení stresu, hněvu a zlepšení nálady

8. Posílení imunitního systému

9. Potenciálně snižte hladinu krevního cukru

10. Snížení krevního tlaku

11. Protizánětlivé, protibakteriální a parazitární činidlo

12. Pomáhá proti vředům

V Malajsii se Tongkat Ali konzumuje denně a po staletí je součástí zdravého životního stylu. Tongkat Ali můžete najít v obchodech s tradiční čínskou medicínou, moderních lékárnách a ve většině kaváren.

Tongkat Ali prodej malajský ženšen kratom World praha

 Ve Spojených státech je bylinný kořen LongJack, je velmi vyhledávaný nejen pro zlepšení sexuálního zdraví mužů, ale je také oblíbený mezi sportovními profesionály a atlety. V minulosti byl jeho dovoz omezen, hlavně z důvodu pašování nelegálních látek označovaných při převozu jako právě prášek z kořene Tongkat Ali. Dnes však již žádné omezení není a tato bylina se těší ze své popularity. 

Bude LongJack kouzelným bylinným doplňkem, který každý hledá i v Evropě? Myslíme si, že osvěta účinků právě u takovýchto typů bylin by měla v dnešní době být na místě. V dnešní době doporučují lékaři nesmyslné chemické preparáty, které budou mít v budoucnosti neblahý dopad na naše zdraví. Pojďme se raději vzdělávat právě ve staré medicíně, která po tisíce let lidem pomáhala a pomáhat stále umí.

Tongkat Ali neboli Long Jack se nyní stává důvěryhodným bylinným produktem spolu s Tumericou, Ženšenem, Maccou a dalšími významnými bylinami díky svým potenciálním zdravotním přínosům po letech prokázaných klinickými studiemi na lidech.

Zde jsme pro Vás vybrali devět klíčových výhod z lékařsky ověřených dokumentů a studií:

 • Zvyšuje sportovní výkon
 • Pomáhá udržovat zdravou anabolickou/katabolickou rovnováhu
 • Pomáhá snižovat únavu a zlepšuje kvalitu spánku
 • Povzbuzuje hormonální rovnováhu a zdravou hladinu kortizolu
 • Pomáhá udržovat normální vysokou hladinu volného testosteronu u mužů
 • Povzbuzuje celkovou pohodu a hormonální zdraví
 • Zvyšuje libido a sexuální funkce
 • Pomáhá udržovat zdravou váhu a BMI
 • Podporuje biosyntézu androgenů
 • Zvyšuje fyzickou i duševní energii
 • Protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti

Existuje sice mnoho značek, ale jen hrstka produktů prodávaných online pochází opravdu z kořene Tongkat Ali. My nabízíme k prodeji čistý prášek z kořene nikoliv nijak dále zpracovaný extrakt. 

Podívejte se na video s dalšími informacemi o této úžasné rostlině.

Děkujeme za přečtení!

Tým Kratom World

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


Zanech komentář


Také v ...

Kratom world acai berries prodej
Acai Berry aneb superpotravina plná zdraví a energie

od Jan/Jaroslav Němec listopad 20, 2023

Acai berry, označovaná jako superpotravina, získává stále více pozornosti díky svým zdravotním přínosům. Tento malý tmavofialový plod pocházející z acai palmy má mnoho příznivých účinků na lidské zdraví. V tomto článku se podíváme na to, co to vlastně acai je, jeho historii, účinky a zdravotní přínosy, a doporučený způsob jeho užívání, přičemž využijeme odborného pohledu.
Číst víc
Rapé cumaru, kvalita, prodej, energie, rituál, kratomworld
Rapé cumaru: Tajemný rituál s aromatickým dotekem přírody

od Eshop Kratom listopad 14, 2023

Rapé cumaru, často nazýván "svatý prach," je tradiční amazonský rituál, který získává stále větší popularitu po celém světě. Vycházející z bohaté historie amazonských kmenů, Rapé cumaru představuje fascinující spojení mezi kulturou, přírodou a duchovním pojetím.
Číst víc
Kratom World čaj sencha fukamushi japonský čaj vitalita
Japonský čaj Sencha Fukamushi Superior: Tradiční chuť a Zdravotní Přínosy

od Jan/Jaroslav Němec listopad 14, 2023

Sencha Fukamushi Superior je vysoce kvalitní japonský čaj pocházející z prefektury Shizuoka, která je známá svou dlouhou tradicí pěstování čaje. Tento čaj patří do rodiny Sencha, což je jeden z nejoblíbenějších druhů japonského čaje. Co činí Sencha Fukamushi Superior výjimečným, je způsob zpracování listů čaje. Fukamushi znamená "hluboce pařený" a odkazuje na proces, kterým jsou listy čaje výrazně delší dobu vystaveny páře a následně rychle zchlazeny, což dává čaju jeho charakteristickou jemnou a hladkou chuť.
Číst víc