Tongkat Ali neboli Long Jack neboli Asijská Via*ra

od Jan/Jaroslav Němec November 21, 2021 2 komentáře

Kratom World Tongkat Ali Kořen Testosteron

Jak získal Tongkat Ali své jméno Long Jack?

Když lidé dnes slyší jméno Long Jack, většina vlastně vůbec neví co to je. Je Long Jack Tongkat Ali? A jak získal Long Jack své jméno?

Název Long Jack  je odvozen z rostliny Eurycoma Longifolia. Slovo „Long“ pochází z latinského slova „Longifolia“, což znamená dlouholistá. A slovo „Jack“ odkazuje na schopnost rostliny dorůst do výšky 15 metrů. Ostatním také běžněji známá jako Tongkat Ali, tato rostlina je v podstatě malajská (krajina bohatá na staletí staré bylinné tradice). Tongkat Ali neboli LongJack je dlouholistá rostlina s velkým kořenem, který domorodí lidé po staletí používají kvůli svým pozitivním vlivům na náš organismus.

Kratom World kvalitní tongkat ali prodej praha

 

LongJack může růst pouze v hlubokých tropických deštných pralesích Asie (hlavně Malajsie a Indonésie). Často se sklízí po pěti letech a vyváží se v mnoha podobách jako funkční potravina.
Nejznámější účinek pro který je Tongkat Ali užíván je zvýšení mužského libida, které má za následek delší erekci. Vědci však nyní zjistili, že Long Jack slouží více než jednomu účelu.
A existuje dvanáct vědecky prokázaných zdravotních přínosů LongJack, o kterých byste měli vědět.

1. Zvyšuje produkci testosteronu

2. Zlepšuje sexuální zdraví a libido

3. Zlepšete sílu, svaly a fyzické aktivity

4. Podporuje hubnutí a odbourává tělesný tuk

5. Potenciální léčba osteoporózy

6. Protirakovinné vlastnosti na podporu léčby rakoviny

7. Snížení stresu, hněvu a zlepšení nálady

8. Posílení imunitního systému

9. Potenciálně snižte hladinu krevního cukru

10. Snížení krevního tlaku

11. Protizánětlivé, protibakteriální a parazitární činidlo

12. Pomáhá proti vředům

V Malajsii se Tongkat Ali konzumuje denně a po staletí je součástí zdravého životního stylu. Tongkat Ali můžete najít v obchodech s tradiční čínskou medicínou, moderních lékárnách a ve většině kaváren.

Tongkat Ali prodej malajský ženšen kratom World praha

 Ve Spojených státech je bylinný kořen LongJack, je velmi vyhledávaný nejen pro zlepšení sexuálního zdraví mužů, ale je také oblíbený mezi sportovními profesionály a atlety. V minulosti byl jeho dovoz omezen, hlavně z důvodu pašování nelegálních látek označovaných při převozu jako právě prášek z kořene Tongkat Ali. Dnes však již žádné omezení není a tato bylina se těší ze své popularity. 

Bude LongJack kouzelným bylinným doplňkem, který každý hledá i v Evropě? Myslíme si, že osvěta účinků právě u takovýchto typů bylin by měla v dnešní době být na místě. V dnešní době doporučují lékaři nesmyslné chemické preparáty, které budou mít v budoucnosti neblahý dopad na naše zdraví. Pojďme se raději vzdělávat právě ve staré medicíně, která po tisíce let lidem pomáhala a pomáhat stále umí.

Tongkat Ali neboli Long Jack se nyní stává důvěryhodným bylinným produktem spolu s Tumericou, Ženšenem, Maccou a dalšími významnými bylinami díky svým potenciálním zdravotním přínosům po letech prokázaných klinickými studiemi na lidech.

Zde jsme pro Vás vybrali devět klíčových výhod z lékařsky ověřených dokumentů a studií:

 • Zvyšuje sportovní výkon
 • Pomáhá udržovat zdravou anabolickou/katabolickou rovnováhu
 • Pomáhá snižovat únavu a zlepšuje kvalitu spánku
 • Povzbuzuje hormonální rovnováhu a zdravou hladinu kortizolu
 • Pomáhá udržovat normální vysokou hladinu volného testosteronu u mužů
 • Povzbuzuje celkovou pohodu a hormonální zdraví
 • Zvyšuje libido a sexuální funkce
 • Pomáhá udržovat zdravou váhu a BMI
 • Podporuje biosyntézu androgenů
 • Zvyšuje fyzickou i duševní energii
 • Protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti

Existuje sice mnoho značek, ale jen hrstka produktů prodávaných online pochází opravdu z kořene Tongkat Ali. My nabízíme k prodeji čistý prášek z kořene nikoliv nijak dále zpracovaný extrakt. 

Podívejte se na video s dalšími informacemi o této úžasné rostlině.

Děkujeme za přečtení!

Tým Kratom World

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


2 odpovědi

mudr. Karel
mudr. Karel

únor 29, 2024

to máš fuk jak to bereš funguje to stejně jako placebo

Radim kotek
Radim kotek

únor 16, 2024

Dobrý den, zakoupil jsem u vás produkt tongat Ali, a nevím si rady s dávkováním, je psáno 0.5g 2x denně, myslíte že by ste poradili jestli tohle množství odpovídá v lžičkách, jako jedna lžička, půlka atd. Doma váhu která by to dokázala zvážit nemám, tak popřípadě děkuju za radu

Zanech komentář


Také v Doplňky Stravy, Kratom, CBD & HHC-P

probiotika, postbiotika, kvalita, nemoc, zdraví, antibiotika, kratom world, prodej
Postbiotika: Nový trend ve zdraví střev

od Vojtěch Purkert květen 23, 2024

V dnešní době se stále více lidí zajímá o zdraví svého trávícího systému a hledá nové způsoby, jak podpořit zdravou střevní mikroflóru. Zatímco probiotika a prebiotika jsou dobře známé a často diskutované, do popředí se dostává nový hráč – postbiotika. V tomto článku se podíváme na to, co postbiotika jsou, jaké mají zdravotní přínosy, kde je najdeme a jak působí na náš organismus.

Číst víc
protein, zdraví, vitalita, imunita, rýže, konopný protein, prodej, kratom world, kvalita
Využití přírodní síly: Zkoumání historie a výhod přírodních proteinů

od Vojtěch Purkert květen 21, 2024

Při hledání optimálního zdraví a fitness nelze úlohu bílkovin přeceňovat.
Tyto základní makroživiny slouží jako stavební kameny života, usnadňují klíčové tělesné funkce a podporují růst, regeneraci a celkovou vitalitu svalů.
Zatímco syntetické proteinové doplňky zaplavily v posledních letech trh, stále více se uznává nesrovnatelné výhody, které nabízejí přírodní zdroje proteinů, jako je například konopný a rýžový protein.
Číst víc
kratom world konopex festival konopí ostrava
KONOPEX 2024

od Vojtěch Purkert květen 16, 2024

Přečtěte si jak probíhal ostravský festival Konopex 2024, na kterém jsme si pro vás připravili náš stan a chill out zónu. Stan jsme pro Vás chystali již od čtvrtka, tak aby v pátek bylo vše připravené na Vaši návštěvu.
Číst víc