Vítáme Vás na farmě

od Jan/Jaroslav Němec May 27, 2021

Vítáme Vás v naší online kratom farmě!  

Kratom Oblečení Designová Trička Kratom World
Pečlivě pro vás vybíráme jen ty nejlepší druhy kratomu přímo ze Západního Kalimantanu a jistojistě i z České Republiky.

V naší bohaté nabídce můžete najít veškeré základní barvy kratomu: zelený kratom, bílý kratom, červený kratom a také zlatý kratom. Nově pak nabízíme jako jediní kratom obohacený o sprejově sušený extrakt z plodů ovoce, který nazýváme „ovocný kratom". Pro opravdové sběratele zde máme také drcené listy kratomu. 

Pokud jsi opravdový „kratom lover", určitě tě zaujme náš jedinečný kratom merch a možná si i vybereš některé z našich unikátních triček.

U nás máte jistotu, že kupujete ten nejkvalitnější kratom. Jako jediná firma na českém a slovenském trhu každou šarži pečlivě testujeme na Vysoké škole chemicko technologické v Praze, kde zjistíme přesné procentuální množství alkaloidů a dále přítomnost živých či neživých plísní.

Kratom je vždy před pečlivým zabalením a zatavením ochranného obalu dodatečně ošetřen UV zářením.

Doufáme, že u nás naleznete vše co hledáte a přidáte se k našim spokojeným zákazníkům!

Přejeme Vám příjemnou procházku kratom farmou.

Váš Kratom World

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


Zanech komentář


Také v ...

Kratom world acai berries prodej
Acai Berry aneb superpotravina plná zdraví a energie

od Jan/Jaroslav Němec listopad 20, 2023

Acai berry, označovaná jako superpotravina, získává stále více pozornosti díky svým zdravotním přínosům. Tento malý tmavofialový plod pocházející z acai palmy má mnoho příznivých účinků na lidské zdraví. V tomto článku se podíváme na to, co to vlastně acai je, jeho historii, účinky a zdravotní přínosy, a doporučený způsob jeho užívání, přičemž využijeme odborného pohledu.
Číst víc
Rapé cumaru, kvalita, prodej, energie, rituál, kratomworld
Rapé cumaru: Tajemný rituál s aromatickým dotekem přírody

od Eshop Kratom listopad 14, 2023

Rapé cumaru, často nazýván "svatý prach," je tradiční amazonský rituál, který získává stále větší popularitu po celém světě. Vycházející z bohaté historie amazonských kmenů, Rapé cumaru představuje fascinující spojení mezi kulturou, přírodou a duchovním pojetím.
Číst víc
Kratom World čaj sencha fukamushi japonský čaj vitalita
Japonský čaj Sencha Fukamushi Superior: Tradiční chuť a Zdravotní Přínosy

od Jan/Jaroslav Němec listopad 14, 2023

Sencha Fukamushi Superior je vysoce kvalitní japonský čaj pocházející z prefektury Shizuoka, která je známá svou dlouhou tradicí pěstování čaje. Tento čaj patří do rodiny Sencha, což je jeden z nejoblíbenějších druhů japonského čaje. Co činí Sencha Fukamushi Superior výjimečným, je způsob zpracování listů čaje. Fukamushi znamená "hluboce pařený" a odkazuje na proces, kterým jsou listy čaje výrazně delší dobu vystaveny páře a následně rychle zchlazeny, což dává čaju jeho charakteristickou jemnou a hladkou chuť.
Číst víc