BrichtaGra - tvůj pomocník do postele

od Jan/Jaroslav Němec September 07, 2023

Kratom World Brichta Bomby Brichtagra přírodní doplněk na erekci libido

Jak jistě víte, již delší dobu podporujeme mladého a talentovaného zápasníka MMA Lea Brichtu.

 

Po úspěchu, který dlouhodobě zaznamenává náš přírodní produkt Brichta Bomby, jsme se s Leem rozhodli společnými silami vyvinout další produkt. Po několika měsících testování jsme konečně přišli na to správné složení a jsme moc rádi, že můžeme do světa vypustit další bombu – BrichtaGra!

 

Co je to BrichtaGra?

BrichtaGra jsou kapsle naplněné 3 zásadními látkami, které používají chlapi napříč všemi kulturami po stovky let ke zvýšení produkce testosteronu, mužského libida a ke zlepšení problémů s erekcí. Po téhle pecce se už nemusíte bát, že by nestál v pozoru.

 

Které látky Brichtagra obsahuje?

 

Tongkat Ali

Tongkat Ali, neboli malajský ženšen, ale také známý jako „asijská via*ra“. To si myslíme, že je všeříkající. Přirozeně a přírodní cestou zvyšuje produkci testosteronu u mužů, kterým s přibývajícím věkem tato produkce bohužel klesá. Testosteron je hormon, který má na svědomí libido, vnitřní sílu, sexuální touhu a výdrž, psychickou pohodu a energii. Z těchto důvodů je testosteron nedílnou součástí každého muže a velice potřebný. Jakmile jeho produkce s postupujícím věkem klesá, vzniká problém. A k řešení tohoto problému je tady Tongkat Ali.

 

 

Tribulus  Terrestris

Tribulus neboli kotvičník zemní Vám pomůže k lepším výkonům, je skvělým pomocníkem při regenraci svalstva, zvyšuje sexuální aktivitu a stejně jako Tongkat Ali přispívá ke zvýšení produkce testosteronu. Asiaté ho konzumují od pradávna, tak proč byste nemohli i vy?

 

Horny Goat Weed

Horny Goat Weed neboli škornice se kromě léčby revmatismu, ledvin a oparů používá k tomu, co nás zajímá nejvíce – k léčbě potence. Věděli to již starodávní číňané, teď to víte i Vy!

 

Všechny výše zmíněné látky jsou v kapslích obsažené v poměru, který funguje. Leo Brichta na to už přišel, přijďte na to i vy! Ideálně tam pošli 6 kapslí denně - 3 ráno a 3 večer. A občas není od věci BrichtaGru přestat dávat, aby dávala pořád tak, jak má.


Poznejte sílu přírodní BrichtaGry!

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


Zanech komentář


Také v ...

supergreens, super zelená zelenina, brokolice, kapusta, prodej, houby, vláknina, kratomworld, kvalita, špenát, petržel, imunita, antioxidant
Super Greens: Jak můžou změnit váš životní styl a zdraví?

od Vojtěch Purkert únor 21, 2024

V poslední době jsme se setkali se spoustou fitness značek a influencerů, kteří propagují produkty nazývané "Supergreens". Zajímalo vás někdy, co to supergreens jsou a jestli jsou pro vás dobré? Rozhodli jsme se udělat si menší průzkum a zjistit pro vás, jestli jsou opravdu nějakým způsobem prospěšné pro naše tělo a nebo je to jen marketingový tah? 
Číst víc
Ibišek súdánský, kvalita, prodej, kratomworld, antioxidant, relax, čaj, zdraví, stres
Ibišek Súdánský: Jeho Tajemství a Zdravotní Benefity

od Vojtěch Purkert únor 21, 2024

Ibišek súdánský, známý také jako Hibiscus sabdariffa, není pouze okrasnou květinou, ale také skvělým přírodním zdrojem pro podporu zdraví. V tomto článku se podíváme na to, co je to za rostlinu, odkud pochází, jakou má historii a jaké zdravotní přínosy a účinky může nabídnout. 

Číst víc
Zázvor, ginger, prodej, kvalita, kratomworld, keto dieta, antistress, mangan,
Indonéský Zázvor: Zázrak zdraví z jihovýchodu

od Vojtěch Purkert únor 19, 2024

Indonéský zázvor, známý také jako "jahe" v indonéštině, je aromatická kořenová rostlina původem z jihovýchodní Asie. Tato vysoce ceněná rostlina není pouze klíčovou součástí indonéské kuchyně, ale také nabízí řadu zdravotních přínosů. V tomto článku se podíváme na to, co to indonéský zázvor vlastně je, jakou historii má a jaké účinky a zdravotní přínosy přináší.
Číst víc