BrichtaGra - tvůj pomocník do postele

Kratom World Brichta Bomby Brichtagra přírodní doplněk na erekci libido

Jak jistě víte, již delší dobu podporujeme mladého a talentovaného zápasníka MMA Lea Brichtu.

 

Po úspěchu, který dlouhodobě zaznamenává náš přírodní produkt Brichta Bomby, jsme se s Leem rozhodli společnými silami vyvinout další produkt. Po několika měsících testování jsme konečně přišli na to správné složení a jsme moc rádi, že můžeme do světa vypustit další bombu – BrichtaGra!

 

Co je to BrichtaGra?

BrichtaGra jsou kapsle naplněné 3 zásadními látkami, které používají chlapi napříč všemi kulturami po stovky let ke zvýšení produkce testosteronu, mužského libida a ke zlepšení problémů s erekcí. Po téhle pecce se už nemusíte bát, že by nestál v pozoru.

 

Které látky Brichtagra obsahuje?

 

Tongkat Ali

Tongkat Ali, neboli malajský ženšen, ale také známý jako „asijská via*ra“. To si myslíme, že je všeříkající. Přirozeně a přírodní cestou zvyšuje produkci testosteronu u mužů, kterým s přibývajícím věkem tato produkce bohužel klesá. Testosteron je hormon, který má na svědomí libido, vnitřní sílu, sexuální touhu a výdrž, psychickou pohodu a energii. Z těchto důvodů je testosteron nedílnou součástí každého muže a velice potřebný. Jakmile jeho produkce s postupujícím věkem klesá, vzniká problém. A k řešení tohoto problému je tady Tongkat Ali.

 

 

Tribulus  Terrestris

Tribulus neboli kotvičník zemní Vám pomůže k lepším výkonům, je skvělým pomocníkem při regenraci svalstva, zvyšuje sexuální aktivitu a stejně jako Tongkat Ali přispívá ke zvýšení produkce testosteronu. Asiaté ho konzumují od pradávna, tak proč byste nemohli i vy?

 

Horny Goat Weed

Horny Goat Weed neboli škornice se kromě léčby revmatismu, ledvin a oparů používá k tomu, co nás zajímá nejvíce – k léčbě potence. Věděli to již starodávní číňané, teď to víte i Vy!

 

Všechny výše zmíněné látky jsou v kapslích obsažené v poměru, který funguje. Leo Brichta na to už přišel, přijďte na to i vy! Ideálně tam pošli 6 kapslí denně - 3 ráno a 3 večer. A občas není od věci BrichtaGru přestat dávat, aby dávala pořád tak, jak má.


Poznejte sílu přírodní BrichtaGry!


Zanech komentář