BrichtaGra - tvůj pomocník do postele

od Jan/Jaroslav Němec September 07, 2023

Kratom World Brichta Bomby Brichtagra přírodní doplněk na erekci libido

Jak jistě víte, již delší dobu podporujeme mladého a talentovaného zápasníka MMA Lea Brichtu.

 

Po úspěchu, který dlouhodobě zaznamenává náš přírodní produkt Brichta Bomby, jsme se s Leem rozhodli společnými silami vyvinout další produkt. Po několika měsících testování jsme konečně přišli na to správné složení a jsme moc rádi, že můžeme do světa vypustit další bombu – BrichtaGra!

 

Co je to BrichtaGra?

BrichtaGra jsou kapsle naplněné 3 zásadními látkami, které používají chlapi napříč všemi kulturami po stovky let ke zvýšení produkce testosteronu, mužského libida a ke zlepšení problémů s erekcí. Po téhle pecce se už nemusíte bát, že by nestál v pozoru.

 

Které látky Brichtagra obsahuje?

 

Tongkat Ali

Tongkat Ali, neboli malajský ženšen, ale také známý jako „asijská via*ra“. To si myslíme, že je všeříkající. Přirozeně a přírodní cestou zvyšuje produkci testosteronu u mužů, kterým s přibývajícím věkem tato produkce bohužel klesá. Testosteron je hormon, který má na svědomí libido, vnitřní sílu, sexuální touhu a výdrž, psychickou pohodu a energii. Z těchto důvodů je testosteron nedílnou součástí každého muže a velice potřebný. Jakmile jeho produkce s postupujícím věkem klesá, vzniká problém. A k řešení tohoto problému je tady Tongkat Ali.

 

 

Tribulus  Terrestris

Tribulus neboli kotvičník zemní Vám pomůže k lepším výkonům, je skvělým pomocníkem při regenraci svalstva, zvyšuje sexuální aktivitu a stejně jako Tongkat Ali přispívá ke zvýšení produkce testosteronu. Asiaté ho konzumují od pradávna, tak proč byste nemohli i vy?

 

Horny Goat Weed

Horny Goat Weed neboli škornice se kromě léčby revmatismu, ledvin a oparů používá k tomu, co nás zajímá nejvíce – k léčbě potence. Věděli to již starodávní číňané, teď to víte i Vy!

 

Všechny výše zmíněné látky jsou v kapslích obsažené v poměru, který funguje. Leo Brichta na to už přišel, přijďte na to i vy! Ideálně tam pošli 6 kapslí denně - 3 ráno a 3 večer. A občas není od věci BrichtaGru přestat dávat, aby dávala pořád tak, jak má.


Poznejte sílu přírodní BrichtaGry!

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


Zanech komentář


Také v Doplňky Stravy, Kratom, CBD & HHC-P

byliny, kouření, zdraví, pohoda, relaxace, smoking blends, herbal, divizna, damiana, levandule, prodej, kvalita, kratomworld
Kouzlo Smoke Blends: Objevte umění kombinování bylin pro dokonalý kouř

od Vojtěch Purkert červen 10, 2024

Bylinné kuřácké směsi si získaly oblibu jako alternativa k tradičním tabákovým výrobkům. Tyto směsi se obvykle skládají z kombinace různých bylin, květin a dalších přírodních složek, které neobsahují nikotin a další škodlivé přísady, které se nacházejí v běžných cigaretách. Často se používají pro své aromatické vlastnosti, potenciální terapeutické výhody a jako nástroj pro ty, kteří chtějí přestat kouřit tabák.

Číst víc
antioxidant, acai, zdraví, puding, acai bowl, prodej, kvalita, kratom world, ovoce, svačina, snídaně, jídlo
Receptář: Acai a její zdravé využití v kuchyni!

od Vojtěch Purkert květen 30, 2024

Acai, malé tmavě fialové bobule pocházející z deštných pralesů Amazonie s mnoha potenciálními zdravotními přínosy díky jejímu výživnému složení a vysokému obsahu antioxidantů. Mezi tyto přínosy mimo jiné patří zdraví srdce, posílení imunity, podpora trávení, protizánětlivé účinky, účinky proti stárnutí a zvýšení energie.

Číst víc
síla, energie, zdraví, pšeničná tráva, wheat grass, kratom world, kvalita, prodej, detoxikace, trávení, kardiovaskulární,
Mladá pšenice: Jaké jsou její zdravotní přínosy a jak užíváme Wheat grass

od Vojtěch Purkert květen 30, 2024

Wheat grass, nebo-li pšeničná tráva, se v posledních letech stává stále populárnější díky svým mnoha zdravotním přínosům. Tento přírodní doplněk stravy je bohatý na vitamíny, minerály a antioxidanty, které mohou podpořit vaše zdraví mnoha způsoby. V tomto článku se podíváme na to, co wheat grass je, její historii, způsoby užívání a vědecky podložené zdravotní přínosy.

Číst víc