Kratom oblečení

od Jan/Jaroslav Němec May 26, 2021 1 komentář

Vítáme Vás na naší kratom tržniciKratom fashion
Jako sběratelé, milovníci a prodejci kratomu jsme před časem přišli s nápadem dát světu najevo, že kratom máme opravdu rádi a chtěli bychom to vyjádřit nejenom vystaveným černým pytlíkem na kancelářském stole ale i oblečením.

 

Jelikož naši partneři jsou majiteli nejmenované značky oblečení, kontaktovali jsme je s prosbou o to, vytvořit design kratom triček a následně je vyrobit podle našich požadavků. 

 

Hlavní požadavek byl vyrobit Cruelty-free oblečení ze 100% bavlny s odolným posikem, aby to nedopadlo tak, že tričko vyperete a nápis je popraskaný a nevypadá dobře. To nesnášíme!

 

Nyní Vám představíme výplod naší spolupráce. Doufáme, že se Vám trička budou líbit a podpoříte naší snahu koupí alespoň jednoho kusu oblečení z naší limitované edice. Vyrobeno bylo pouze 6 kusů od každého designu! Nakoupit můžete ZDE

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


1 odpověď

Honza
Honza

květen 26, 2021

Trička vypadají super! Plánuji koupit Mytragynin

Zanech komentář


Také v ...

Kratom world acai berries prodej
Acai Berry aneb superpotravina plná zdraví a energie

od Jan/Jaroslav Němec listopad 20, 2023

Acai berry, označovaná jako superpotravina, získává stále více pozornosti díky svým zdravotním přínosům. Tento malý tmavofialový plod pocházející z acai palmy má mnoho příznivých účinků na lidské zdraví. V tomto článku se podíváme na to, co to vlastně acai je, jeho historii, účinky a zdravotní přínosy, a doporučený způsob jeho užívání, přičemž využijeme odborného pohledu.
Číst víc
Rapé cumaru, kvalita, prodej, energie, rituál, kratomworld
Rapé cumaru: Tajemný rituál s aromatickým dotekem přírody

od Eshop Kratom listopad 14, 2023

Rapé cumaru, často nazýván "svatý prach," je tradiční amazonský rituál, který získává stále větší popularitu po celém světě. Vycházející z bohaté historie amazonských kmenů, Rapé cumaru představuje fascinující spojení mezi kulturou, přírodou a duchovním pojetím.
Číst víc
Kratom World čaj sencha fukamushi japonský čaj vitalita
Japonský čaj Sencha Fukamushi Superior: Tradiční chuť a Zdravotní Přínosy

od Jan/Jaroslav Němec listopad 14, 2023

Sencha Fukamushi Superior je vysoce kvalitní japonský čaj pocházející z prefektury Shizuoka, která je známá svou dlouhou tradicí pěstování čaje. Tento čaj patří do rodiny Sencha, což je jeden z nejoblíbenějších druhů japonského čaje. Co činí Sencha Fukamushi Superior výjimečným, je způsob zpracování listů čaje. Fukamushi znamená "hluboce pařený" a odkazuje na proces, kterým jsou listy čaje výrazně delší dobu vystaveny páře a následně rychle zchlazeny, což dává čaju jeho charakteristickou jemnou a hladkou chuť.
Číst víc