Kratom oblečení

od Jan/Jaroslav Němec May 26, 2021 1 komentář

Vítáme Vás na naší kratom tržniciKratom fashion
Jako sběratelé, milovníci a prodejci kratomu jsme před časem přišli s nápadem dát světu najevo, že kratom máme opravdu rádi a chtěli bychom to vyjádřit nejenom vystaveným černým pytlíkem na kancelářském stole ale i oblečením.

 

Jelikož naši partneři jsou majiteli nejmenované značky oblečení, kontaktovali jsme je s prosbou o to, vytvořit design kratom triček a následně je vyrobit podle našich požadavků. 

 

Hlavní požadavek byl vyrobit Cruelty-free oblečení ze 100% bavlny s odolným posikem, aby to nedopadlo tak, že tričko vyperete a nápis je popraskaný a nevypadá dobře. To nesnášíme!

 

Nyní Vám představíme výplod naší spolupráce. Doufáme, že se Vám trička budou líbit a podpoříte naší snahu koupí alespoň jednoho kusu oblečení z naší limitované edice. Vyrobeno bylo pouze 6 kusů od každého designu! Nakoupit můžete ZDE

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


1 odpověď

Honza
Honza

květen 26, 2021

Trička vypadají super! Plánuji koupit Mytragynin

Zanech komentář


Také v Doplňky Stravy, Kratom, CBD & HHC-P

byliny, kouření, zdraví, pohoda, relaxace, smoking blends, herbal, divizna, damiana, levandule, prodej, kvalita, kratomworld
Kouzlo Smoke Blends: Objevte umění kombinování bylin pro dokonalý kouř

od Vojtěch Purkert červen 10, 2024

Bylinné kuřácké směsi si získaly oblibu jako alternativa k tradičním tabákovým výrobkům. Tyto směsi se obvykle skládají z kombinace různých bylin, květin a dalších přírodních složek, které neobsahují nikotin a další škodlivé přísady, které se nacházejí v běžných cigaretách. Často se používají pro své aromatické vlastnosti, potenciální terapeutické výhody a jako nástroj pro ty, kteří chtějí přestat kouřit tabák.

Číst víc
antioxidant, acai, zdraví, puding, acai bowl, prodej, kvalita, kratom world, ovoce, svačina, snídaně, jídlo
Receptář: Acai a její zdravé využití v kuchyni!

od Vojtěch Purkert květen 30, 2024

Acai, malé tmavě fialové bobule pocházející z deštných pralesů Amazonie s mnoha potenciálními zdravotními přínosy díky jejímu výživnému složení a vysokému obsahu antioxidantů. Mezi tyto přínosy mimo jiné patří zdraví srdce, posílení imunity, podpora trávení, protizánětlivé účinky, účinky proti stárnutí a zvýšení energie.

Číst víc
síla, energie, zdraví, pšeničná tráva, wheat grass, kratom world, kvalita, prodej, detoxikace, trávení, kardiovaskulární,
Mladá pšenice: Jaké jsou její zdravotní přínosy a jak užíváme Wheat grass

od Vojtěch Purkert květen 30, 2024

Wheat grass, nebo-li pšeničná tráva, se v posledních letech stává stále populárnější díky svým mnoha zdravotním přínosům. Tento přírodní doplněk stravy je bohatý na vitamíny, minerály a antioxidanty, které mohou podpořit vaše zdraví mnoha způsoby. V tomto článku se podíváme na to, co wheat grass je, její historii, způsoby užívání a vědecky podložené zdravotní přínosy.

Číst víc