Red Face Reloaded

od Jan/Jaroslav Němec June 29, 2023

Kratom World RedFace Sponzor Hlavní Generální Partner Akce Kratom World

Sportovní a influencerská organizace má za sebou první galavečer, který proběhl 24.6. v pražské UNYP aréně a my měli tu čest být u toho.

 

I přes předchozí nezdary se podařilo vytvořit skvělý večer plný velkých jmen, jako jsou například Tomáš Chlup či Robert Rosenberg.

 

Organizace založená zprvu na principu fackování dostala nový plášť a zaměřuje se momentálně především na boxerské či MMA zápasy.

Amatérské zápasy jsou prokládány zápasy s nádechem recese, jako například 2v2 nebo Booty slap, kde si to tvůrkyně na platformě OF Kafuu a Nikolka rozdaly v plácání přes zadek.

 

Red Face pod sebou nosí velká jména jako je například UFC zápasnice Lucie Pudilová, která se však kvůli zranění, prvního galavečeru nezúčastnila.

 

Naše společnost podporuje mnoho mladých začínajících sportovců a proto nemůžeme chybět ani zde. Red Face je skvělá příležitost pro mladé talentované zápasníky a pro jejich kariérní začátek.

Děkujeme za přečtení, 

Váš Kratom World

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


Zanech komentář


Také v Doplňky Stravy, Kratom, CBD & HHC-P

probiotika, postbiotika, kvalita, nemoc, zdraví, antibiotika, kratom world, prodej
Postbiotika: Nový trend ve zdraví střev

od Vojtěch Purkert květen 23, 2024

V dnešní době se stále více lidí zajímá o zdraví svého trávícího systému a hledá nové způsoby, jak podpořit zdravou střevní mikroflóru. Zatímco probiotika a prebiotika jsou dobře známé a často diskutované, do popředí se dostává nový hráč – postbiotika. V tomto článku se podíváme na to, co postbiotika jsou, jaké mají zdravotní přínosy, kde je najdeme a jak působí na náš organismus.

Číst víc
protein, zdraví, vitalita, imunita, rýže, konopný protein, prodej, kratom world, kvalita
Využití přírodní síly: Zkoumání historie a výhod přírodních proteinů

od Vojtěch Purkert květen 21, 2024

Při hledání optimálního zdraví a fitness nelze úlohu bílkovin přeceňovat.
Tyto základní makroživiny slouží jako stavební kameny života, usnadňují klíčové tělesné funkce a podporují růst, regeneraci a celkovou vitalitu svalů.
Zatímco syntetické proteinové doplňky zaplavily v posledních letech trh, stále více se uznává nesrovnatelné výhody, které nabízejí přírodní zdroje proteinů, jako je například konopný a rýžový protein.
Číst víc
kratom world konopex festival konopí ostrava
KONOPEX 2024

od Vojtěch Purkert květen 16, 2024

Přečtěte si jak probíhal ostravský festival Konopex 2024, na kterém jsme si pro vás připravili náš stan a chill out zónu. Stan jsme pro Vás chystali již od čtvrtka, tak aby v pátek bylo vše připravené na Vaši návštěvu.
Číst víc