Red Face Reloaded

od Jan/Jaroslav Němec June 29, 2023

Kratom World RedFace Sponzor Hlavní Generální Partner Akce Kratom World

Sportovní a influencerská organizace má za sebou první galavečer, který proběhl 24.6. v pražské UNYP aréně a my měli tu čest být u toho.

 

I přes předchozí nezdary se podařilo vytvořit skvělý večer plný velkých jmen, jako jsou například Tomáš Chlup či Robert Rosenberg.

 

Organizace založená zprvu na principu fackování dostala nový plášť a zaměřuje se momentálně především na boxerské či MMA zápasy.

Amatérské zápasy jsou prokládány zápasy s nádechem recese, jako například 2v2 nebo Booty slap, kde si to tvůrkyně na platformě OF Kafuu a Nikolka rozdaly v plácání přes zadek.

 

Red Face pod sebou nosí velká jména jako je například UFC zápasnice Lucie Pudilová, která se však kvůli zranění, prvního galavečeru nezúčastnila.

 

Naše společnost podporuje mnoho mladých začínajících sportovců a proto nemůžeme chybět ani zde. Red Face je skvělá příležitost pro mladé talentované zápasníky a pro jejich kariérní začátek.

Děkujeme za přečtení, 

Váš Kratom World

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


Zanech komentář


Také v ...

Kratom world acai berries prodej
Acai Berry aneb superpotravina plná zdraví a energie

od Jan/Jaroslav Němec listopad 20, 2023

Acai berry, označovaná jako superpotravina, získává stále více pozornosti díky svým zdravotním přínosům. Tento malý tmavofialový plod pocházející z acai palmy má mnoho příznivých účinků na lidské zdraví. V tomto článku se podíváme na to, co to vlastně acai je, jeho historii, účinky a zdravotní přínosy, a doporučený způsob jeho užívání, přičemž využijeme odborného pohledu.
Číst víc
Rapé cumaru, kvalita, prodej, energie, rituál, kratomworld
Rapé cumaru: Tajemný rituál s aromatickým dotekem přírody

od Eshop Kratom listopad 14, 2023

Rapé cumaru, často nazýván "svatý prach," je tradiční amazonský rituál, který získává stále větší popularitu po celém světě. Vycházející z bohaté historie amazonských kmenů, Rapé cumaru představuje fascinující spojení mezi kulturou, přírodou a duchovním pojetím.
Číst víc
Kratom World čaj sencha fukamushi japonský čaj vitalita
Japonský čaj Sencha Fukamushi Superior: Tradiční chuť a Zdravotní Přínosy

od Jan/Jaroslav Němec listopad 14, 2023

Sencha Fukamushi Superior je vysoce kvalitní japonský čaj pocházející z prefektury Shizuoka, která je známá svou dlouhou tradicí pěstování čaje. Tento čaj patří do rodiny Sencha, což je jeden z nejoblíbenějších druhů japonského čaje. Co činí Sencha Fukamushi Superior výjimečným, je způsob zpracování listů čaje. Fukamushi znamená "hluboce pařený" a odkazuje na proces, kterým jsou listy čaje výrazně delší dobu vystaveny páře a následně rychle zchlazeny, což dává čaju jeho charakteristickou jemnou a hladkou chuť.
Číst víc