Kratom Stem and Vein: Vyzkoušejte alternativu, která pro Vás může být přínosnější

od Vojtěch Purkert January 08, 2024

Kratom, stem, vein, prodej, kvalita, kratomworld, indonesia, novinka

Kratom Stem and Vein neboli stonky a žilky. Novinka, kterou pro Vás přinášíme určitě nadchne nejenom Vás. V tomto článku se podíváme na rozdíl mezi klasickým kratomem a kratomem Stem and Vein. Povíme si něco o jeho plusech pro sběratele a samozřejmě si také řekneme pár důvodů, proč Stem and Vein sbírat nebo proč by se třeba do Vaší sbírky hodil více.

Kratom se stonkem a žilkou, často označovaný jako "Stem and Vein", je neobvyklý druh kratomu, který si našel své místo v komunitě bylinných doplňků. Na rozdíl od tradičního práškového Kratomu získávaného z listů obsahuje Stem a Vein Kratom další části rostliny, které nabízejí jedinečný a odlišný soubor výhod.

Stem and Vein kratom se vyrábí ze stonků a žilek rostliny Mitragyna Speciosa, s výjimkou listů, které se obvykle používají v běžných Kratom produktech. Tyto stonky a žilky obsahují jiné profily alkaloidů než listy, což může mít za následek alternativní účinky a potenciální výhody.(1)(4)

Složení alkaloidů Stem and vein

Listy Kratomu obsahují řadu alkaloidů, včetně mitragyninu a 7-hydroxymitragyninu. U stonkového a žilkového kratomu se složení alkaloidů může lišit, což může vést k jedinečnému uživatelskému zážitku. Studie provedená vědci z Floridské univerzity zjistila, že vzorky stonků a žilek obsahují jedinečnou kombinaci alkaloidů, což naznačuje odlišnost od chemického složení listů.

Nejdůležitější výhodou Stem and Vein kratomu je, že obsahuje odlišné spektrum alkaloidů, což může být krokem ke snížení tolerance od klasického kratomu. V porovnání s klasickým kratomem má Stem and Vein nižší procento alkaloidů a kvůli tomu je zajištěn méně intenzivní účinek.

Výzkum publikovaný v časopise "Journal of Natural Products" zkoumal rozmanitost alkaloidů v různých částech rostliny Mitragyna Speciosa a naznačil, že stonky a žilky mohou obsahovat různé koncentrace těchto sloučenin. (1)(2)(3)

Stojí Stem a Vein kratom za vyzkoušení?

Stem and Vein Kratom možná není prvním produktem na Vašem seznamu, ale stojí za to ho vyzkoušet. Pokud je Vaše tělo tolerantní k již známému kratomu, rozhodně byste měli Stem and Vein vyzkoušet sbírat. Předpokládá se, že stonky a žilky této byliny obsahují alkaloidy, které nejsou přítomny ani v listech. Některé z těchto alkaloidů jsou mitrafylin, rhynchofylin a korynantin. Tyto alkaloidy jsou známé především tím, že zvyšují tělesnou sílu a také podporují imunitní systém. Také hlavně pomáhají překonávat závratě a hypertenzi, protože přítomnost těchto alkaloidů je ve vysokých koncentracích; stonek a žilka rostliny působí jako antidepresiva tím, že působí na serotoninové receptory v mozku. 

1. Dokáže obnovit hladinu vaší tolerance

Pokud kratom užíváte již mnoho let, je pravděpodobné, že už nefunguje tak, jak fungoval dříve. Je to proto, že časem si uživatelé kratomu vůči němu nakonec vybudují toleranci. Podobně jako u kávy: časem Vám kofein přestane dodávat energii. Vědecké výzkumy tolerance Kratomu jsou omezené, ale některé studie, včetně přehledu v časopise "Journal of Psychoactive Dr*gs", naznačují, že střídání různých kmenů Kratomu by mohlo zmírnit rozvoj tolerance. S tímto problémem by mohl pomoci Stem and Vein Kratom s odlišným profilem alkaloidů.(3)

2. Poskytuje rozmanitost účinků

Komplexní analýza publikovaná v časopise "Journal of Ethnopharmacology", naznačuje, že k celkovým účinkům přispívají chemické interakce mezi různými alkaloidy Kratomu. Stonkový a žilkový Kratom se svým jedinečným složením může nabízet odlišný soubor interakcí, což vede k diferencovanému zážitku. Někteří uživatelé uvádějí po sbírání klasického kratomu jedinečnou kombinaci stimulace a relaxace, zatímco účinky Stem a Vein Kratomu se mohou u jednotlivých osob lišit. Je nutné si uvědomit, že individuální reakce na Kratom mohou být subjektivní a ovlivněné faktory, jako je množství sběru, tolerance a osobní biochemie.(4)(3)

3. Pozitivní vliv na imunitu

Další výhodou sbírání Kratomu Stem and Vein je, že správný sběr může posílit váš imunitní systém, což umožňuje tělu být dostatečně silné v boji proti infekcím. Část Stem a Vein kratomu je bohatá na vlákninu a vysoké množství alkaloidů, jako je mitrafylin, které vám pomáhají zůstat zdravými tím, že jsou protizánětlivé.

4. Poskytuje delší trvání sběratelských účinků

Obáváte se, že po několika hodinách od sběru kratomu dojde k poklesu účinků? Sběratelské účinky vyvolané Kratomem Stem a Vein udržují vaši energetickou hladinu vyšší než účinky vyvolané běžnými listy kratomu. Stem a Vein Kratom má prodlouženou výdrž žádoucích sběratelských účinků, a to o asi polovinu než běžný kratomový prášek.(4)(2)

5. Pryč s depresí

Stonky a žilky rostliny používají sběratelé také jako antidepresivum. Je známo, že po jejich sběru mají sběratelé lepší náladu, protože bylina obsahuje látku známou jako epikatechin, která se nachází v hořké čokoládě. Rostlina prý také funguje jako botanický zázrak, který pomáhá kontrolovat hlad. Vědci zjistili, že Mitragyna speciosa v jedné studii na zvířatech snižuje hladinu kortikosteronu u myší. Zvýšená hladina kortikosteronu souvisí s depresí.  (1)(4)

6. Pomáhá při soustředění

Když Stem a Vein sbíráte, dochází k uvolňování acetylcholinu. Acetylcholin je neurotransmiter, který pomáhá při koncentraci a snižování bolesti, svalových kontrakcích a kontrole endokrinního systému. Podle zpráv acetylcholin zvyšuje paměť a koncentraci tím, že zvyšuje schopnost korových obvodů reagovat na smyslové podněty. Tyto výsledky jsou přínosné pro studenty, kteří se chtějí při studiu soustředit a zároveň si vybavit věci, které se již dávno naučili. (1)

Kolik sbírat při svých prvních zkušenostech se Stem and Vein kratomem?

Vhodné sbíraní kratomu Stem a Vein závisí na individuální toleranci a požadovaných účincích. Obecně se doporučuje začít sbírat množství menší okolo 2g kratomu Stem a Vein, zejména pokud s jeho sbíráním začínáte. Sbírání kratomu Stem a Vein s jinými kmeny může zvýšit jejich sběratelské požitky, snížit toleranci a poskytnout vyváženější zážitek. Stem a Vein Kratom u nás najdete podobně jako tradiční kratom produkty.(1)(2)

 

Kratom, stem, vein, prodej, kvalita, kratomworld, Indonésie
[Lidé používají tento doplněk jako energetickou podporu, která pomáhá s úzkostí a dokonce úlevou od bolesti, a spektrum toho, na co nebo jak jej používají, je založeno na dávce a množství, které berou," řekl Doktor Morrison.."Ale není to dr*ga." Je to bylinná botanická rostlina."](5)

 

 Závěr

Stem a Vein Kratom nabízí osobitý přístup k využití potenciálních výhod rostliny Kratom. Ať už zkoumáte alternativy k tradičním druhům Kratomu nebo hledáte způsob, jak snížit toleranci, tak Stem a Vein Kratom by mohl stát za zvážení. Stejně jako u každého produktu Kratom je nezbytné přistupovat k jeho sbírání s opatrností, začínat sbírat menší množství a věnovat pozornost individuálním reakcím sběratele. Pokud jste neustále v depresi nebo vyčerpaní v důsledku požadavků každodenního života, Stem a Vein podpoří spokojenost a harmonii a pocit rovnováhy všech sběratelů.

Děkujeme Vám za přečtení, 

Váš Kratom World

 

Zdroje:

  1. Kratom Resources » Department of Pharmacodynamics » College of Pharmacy » University of Florida. (n.d.). Department of Pharmacodynamics » College of Pharmacy » University of Florida. https://pd.pharmacy.ufl.edu/research/kratom/ (1)
  1. Brose, J., Lau, K. H., Dang, T. T. T., Hamilton, J. P., Martins, L. d. V., Hamberger, B., Hamberger, B., Jiang, J., O’Connor, S. E., & Buell, C. R. (2021). The Mitragyna speciosa (Kratom) Genome: a resource for data-mining potent pharmaceuticals that impact human health. G3 Genes|Genomes|Genetics, 11(4). https://doi.org/10.1093/g3journal/jkab058 (2)
  1. Kratom—Pharmacology, Clinical Implications, and Outlook: A Comprehensive Review. (n.d.). PubMed Central (PMC). https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7203303/ (3)
  1. Grundmann, O. (2017). Patterns of Kratom use and health impact in the US—Results from an online survey. Dr*g and Alcohol Dependence, 176, 63–70. https://doi.org/10.1016/j.drugalcdep.2017.03.007 (4)
  2. Kratom — an herbal painkiller — could become legal again in Indiana - Indiana Capital Chronicle. (2024, January 4). Indiana Capital Chronicle.https://indianacapitalchronicle.com/2023/02/27/kratom-an-herbal-painkiller-could-become-legal-again-in-indiana/ (5)
Vojtěch Purkert
Vojtěch Purkert


Zanech komentář


Také v Doplňky Stravy, Kratom, CBD & HHC-P

byliny, kouření, zdraví, pohoda, relaxace, smoking blends, herbal, divizna, damiana, levandule, prodej, kvalita, kratomworld
Kouzlo Smoke Blends: Objevte umění kombinování bylin pro dokonalý kouř

od Vojtěch Purkert červen 10, 2024

Bylinné kuřácké směsi si získaly oblibu jako alternativa k tradičním tabákovým výrobkům. Tyto směsi se obvykle skládají z kombinace různých bylin, květin a dalších přírodních složek, které neobsahují nikotin a další škodlivé přísady, které se nacházejí v běžných cigaretách. Často se používají pro své aromatické vlastnosti, potenciální terapeutické výhody a jako nástroj pro ty, kteří chtějí přestat kouřit tabák.

Číst víc
antioxidant, acai, zdraví, puding, acai bowl, prodej, kvalita, kratom world, ovoce, svačina, snídaně, jídlo
Receptář: Acai a její zdravé využití v kuchyni!

od Vojtěch Purkert květen 30, 2024

Acai, malé tmavě fialové bobule pocházející z deštných pralesů Amazonie s mnoha potenciálními zdravotními přínosy díky jejímu výživnému složení a vysokému obsahu antioxidantů. Mezi tyto přínosy mimo jiné patří zdraví srdce, posílení imunity, podpora trávení, protizánětlivé účinky, účinky proti stárnutí a zvýšení energie.

Číst víc
síla, energie, zdraví, pšeničná tráva, wheat grass, kratom world, kvalita, prodej, detoxikace, trávení, kardiovaskulární,
Mladá pšenice: Jaké jsou její zdravotní přínosy a jak užíváme Wheat grass

od Vojtěch Purkert květen 30, 2024

Wheat grass, nebo-li pšeničná tráva, se v posledních letech stává stále populárnější díky svým mnoha zdravotním přínosům. Tento přírodní doplněk stravy je bohatý na vitamíny, minerály a antioxidanty, které mohou podpořit vaše zdraví mnoha způsoby. V tomto článku se podíváme na to, co wheat grass je, její historii, způsoby užívání a vědecky podložené zdravotní přínosy.

Číst víc