Brichta Bomby Pre-Workout, nejlepší nakopávač pro váš výkon

od Jan/Jaroslav Němec January 11, 2024

kratom world brichta bomby preworkout kratom praha

Na trh přichází další novinka ve spolupráci s MMA zápasníkem Leem Brichtou, která vás zaručeně nakopne, když potřebujete podat prvotřídní výkon.

Ať už potřebujete nastartovat v gymu, v práci, nebo se jen často cítíte unavení, tento doplněk je pro vás přesně to pravé!

Obsahuje unikátní kombinaci látek pro podání toho nejlepšího výkonu. Tento článek se zaměří na jednotlivé složky tohoto přípravku a jednoduše popíše, jaké pozitivní přínosy a účinky mohou mít tyto jednotlivé složky produktu Brichta Bomby Pre-Workout pro váš organismus a celkové zdraví. 

Jaké účinky mají jednotlivé složky?

L-Arginin - aminokyselina, která má klíčovou roli při tvorbě oxidu dusnatého - látky, která pomáhá uvolňovat cévy a zlepšovat krevní oběh. To může být prospěšné při podpoře svalového růstu, regenerace a celkového kardiovaskulárního zdraví. (1)

β-Alanin - další aminokyselina, která má vliv na produkci karnosinu. Karnosin může pomoci snižovat únavu svalů a zlepšovat výkonnost během fyzické aktivity. To může být přínosné pro sportovce a jedince, kteří se věnují intenzivním tréninkům. (2)

Bio Guarana -rostlina původem z Amazonského pralesa, známá svým přirozeným obsahem kofeinu. Bio Guarana poskytuje postupné uvolňování kofeinu, což může pomoci udržet energii a soustředění během delší doby, než běžná káva či jiné produkty s obsahem kofeinu. Tato složka je užitečná pro ty, kteří hledají přirozený způsob, jak zvýšit svou energetickou úroveň. (3)

Mitragyna speciosa - známá též jako kratom, je rostlina původem z jihovýchodní Asie. Obsahuje alkaloidy, které mohou mít různé účinky na tělo, včetně zvýšené energetické stimulace a podpory dobré nálady. (4)

Jednoduché užívání

Přípravek Pre-Workout se prodává ve formě jemného prášku, který se jednoduše rozmíchá ve vodě a je okamžitě připraven. Případně lze přimíchat i do smoothie, ovocných džusů apod.

Shrnutí

Jak vyplývá ze řádků výše, doplněk stravy BB Pre-Workout obsahující L-Arginin, β-Alanin, Bio Guaranu a mix listů rostiny Mitragyna speciosa, může nabídnout širokou škálu potenciálních výhod pro zlepšení fyzického výkonu, kardiovaskulárního zdraví a vaší celkové pohody. Nicméně je vždy důležité užívání jakéhokoliv přípravdu nejprve konzultovat s odborníkem.

Brichta Bomby Preworkout je dostání pouze u nás na e-shopu a v našich kamenným prodenách.

Děkujeme za přečtení,

Váš Kratom World

Zdroje:

The benefits and side effects of L-Arginine. (25. 5. 2022). Medicalnewstoday.com. https://www.medicalnewstoday.com/articles/l-arginine (1)

Beta-Alanine – A beginner's guide.(7. 5. 2023). Healthline.com. https://www.healthline.com/nutrition/beta-alanine-101 (2)

What is guarana and what is it used for?.(2. 9. 2023). Medicenet.com. https://www.medicinenet.com/guarana/article.htm (3)

Health benefits of kratom. (1. 2. 2023). Webmd.com.

https://www.webmd.com/diet/health-benefits-kratom (4)

 

Autor:

Štěpán Benedikt

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


Zanech komentář


Také v ...

supergreens, super zelená zelenina, brokolice, kapusta, prodej, houby, vláknina, kratomworld, kvalita, špenát, petržel, imunita, antioxidant
Super Greens: Jak můžou změnit váš životní styl a zdraví?

od Vojtěch Purkert únor 21, 2024

Číst víc
Ibišek súdánský, kvalita, prodej, kratomworld, antioxidant, relax, čaj, zdraví, stres
Ibišek Súdánský: Jeho Tajemství a Zdravotní Benefity

od Vojtěch Purkert únor 21, 2024

Ibišek súdánský, známý také jako Hibiscus sabdariffa, není pouze okrasnou květinou, ale také skvělým přírodním zdrojem pro podporu zdraví. V tomto článku se podíváme na to, co je to za rostlinu, odkud pochází, jakou má historii a jaké zdravotní přínosy a účinky může nabídnout. 

Číst víc
Zázvor, ginger, prodej, kvalita, kratomworld, keto dieta, antistress, mangan,
Indonéský Zázvor: Zázrak zdraví z jihovýchodu

od Vojtěch Purkert únor 19, 2024

Indonéský zázvor, známý také jako "jahe" v indonéštině, je aromatická kořenová rostlina původem z jihovýchodní Asie. Tato vysoce ceněná rostlina není pouze klíčovou součástí indonéské kuchyně, ale také nabízí řadu zdravotních přínosů. V tomto článku se podíváme na to, co to indonéský zázvor vlastně je, jakou historii má a jaké účinky a zdravotní přínosy přináší.
Číst víc