Brichta Bomby Pre-Workout, nejlepší nakopávač pro váš výkon

od Jan/Jaroslav Němec January 11, 2024

kratom world brichta bomby preworkout kratom praha

Na trh přichází další novinka ve spolupráci s MMA zápasníkem Leem Brichtou, která vás zaručeně nakopne, když potřebujete podat prvotřídní výkon.

Ať už potřebujete nastartovat v gymu, v práci, nebo se jen často cítíte unavení, tento doplněk je pro vás přesně to pravé!

Obsahuje unikátní kombinaci látek pro podání toho nejlepšího výkonu. Tento článek se zaměří na jednotlivé složky tohoto přípravku a jednoduše popíše, jaké pozitivní přínosy a účinky mohou mít tyto jednotlivé složky produktu Brichta Bomby Pre-Workout pro váš organismus a celkové zdraví. 

Jaké účinky mají jednotlivé složky?

L-Arginin - aminokyselina, která má klíčovou roli při tvorbě oxidu dusnatého - látky, která pomáhá uvolňovat cévy a zlepšovat krevní oběh. To může být prospěšné při podpoře svalového růstu, regenerace a celkového kardiovaskulárního zdraví. (1)

β-Alanin - další aminokyselina, která má vliv na produkci karnosinu. Karnosin může pomoci snižovat únavu svalů a zlepšovat výkonnost během fyzické aktivity. To může být přínosné pro sportovce a jedince, kteří se věnují intenzivním tréninkům. (2)

Bio Guarana -rostlina původem z Amazonského pralesa, známá svým přirozeným obsahem kofeinu. Bio Guarana poskytuje postupné uvolňování kofeinu, což může pomoci udržet energii a soustředění během delší doby, než běžná káva či jiné produkty s obsahem kofeinu. Tato složka je užitečná pro ty, kteří hledají přirozený způsob, jak zvýšit svou energetickou úroveň. (3)

Mitragyna speciosa - známá též jako kratom, je rostlina původem z jihovýchodní Asie. Obsahuje alkaloidy, které mohou mít různé účinky na tělo, včetně zvýšené energetické stimulace a podpory dobré nálady. (4)

Jednoduché užívání

Přípravek Pre-Workout se prodává ve formě jemného prášku, který se jednoduše rozmíchá ve vodě a je okamžitě připraven. Případně lze přimíchat i do smoothie, ovocných džusů apod.

Shrnutí

Jak vyplývá ze řádků výše, doplněk stravy BB Pre-Workout obsahující L-Arginin, β-Alanin, Bio Guaranu a mix listů rostiny Mitragyna speciosa, může nabídnout širokou škálu potenciálních výhod pro zlepšení fyzického výkonu, kardiovaskulárního zdraví a vaší celkové pohody. Nicméně je vždy důležité užívání jakéhokoliv přípravdu nejprve konzultovat s odborníkem.

Brichta Bomby Preworkout je dostání pouze u nás na e-shopu a v našich kamenným prodenách.

Děkujeme za přečtení,

Váš Kratom World

Zdroje:

The benefits and side effects of L-Arginine. (25. 5. 2022). Medicalnewstoday.com. https://www.medicalnewstoday.com/articles/l-arginine (1)

Beta-Alanine – A beginner's guide.(7. 5. 2023). Healthline.com. https://www.healthline.com/nutrition/beta-alanine-101 (2)

What is guarana and what is it used for?.(2. 9. 2023). Medicenet.com. https://www.medicinenet.com/guarana/article.htm (3)

Health benefits of kratom. (1. 2. 2023). Webmd.com.

https://www.webmd.com/diet/health-benefits-kratom (4)

 

Autor:

Štěpán Benedikt

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


Zanech komentář


Také v Doplňky Stravy, Kratom, CBD & HHC-P

byliny, kouření, zdraví, pohoda, relaxace, smoking blends, herbal, divizna, damiana, levandule, prodej, kvalita, kratomworld
Kouzlo Smoke Blends: Objevte umění kombinování bylin pro dokonalý kouř

od Vojtěch Purkert červen 10, 2024

Bylinné kuřácké směsi si získaly oblibu jako alternativa k tradičním tabákovým výrobkům. Tyto směsi se obvykle skládají z kombinace různých bylin, květin a dalších přírodních složek, které neobsahují nikotin a další škodlivé přísady, které se nacházejí v běžných cigaretách. Často se používají pro své aromatické vlastnosti, potenciální terapeutické výhody a jako nástroj pro ty, kteří chtějí přestat kouřit tabák.

Číst víc
antioxidant, acai, zdraví, puding, acai bowl, prodej, kvalita, kratom world, ovoce, svačina, snídaně, jídlo
Receptář: Acai a její zdravé využití v kuchyni!

od Vojtěch Purkert květen 30, 2024

Acai, malé tmavě fialové bobule pocházející z deštných pralesů Amazonie s mnoha potenciálními zdravotními přínosy díky jejímu výživnému složení a vysokému obsahu antioxidantů. Mezi tyto přínosy mimo jiné patří zdraví srdce, posílení imunity, podpora trávení, protizánětlivé účinky, účinky proti stárnutí a zvýšení energie.

Číst víc
síla, energie, zdraví, pšeničná tráva, wheat grass, kratom world, kvalita, prodej, detoxikace, trávení, kardiovaskulární,
Mladá pšenice: Jaké jsou její zdravotní přínosy a jak užíváme Wheat grass

od Vojtěch Purkert květen 30, 2024

Wheat grass, nebo-li pšeničná tráva, se v posledních letech stává stále populárnější díky svým mnoha zdravotním přínosům. Tento přírodní doplněk stravy je bohatý na vitamíny, minerály a antioxidanty, které mohou podpořit vaše zdraví mnoha způsoby. V tomto článku se podíváme na to, co wheat grass je, její historii, způsoby užívání a vědecky podložené zdravotní přínosy.

Číst víc