KONOPEX 2024

od Vojtěch Purkert May 16, 2024

kratom world konopex festival konopí ostrava

Ve dnech 26, 27 a 28.4. jsme se zúčastnili ostravského festivalu KONOPEX.

Letošní festival konopí se konal v úplně novém prostoru Trojhalí Karolína v Ostravě.

Trojhalí Nás okamžitě nadchlo svou nevšední atmosférou, která byla jako stvořená pro tento festival.

Celý festival se nesl v duchu relaxace, pohody a příjemné atmosféry.

Stánek jsme pro Vás chystali již od čtvrtka, tak aby v pátek bylo vše připravené na Vaši návštěvu.

První den jsme Vám představili naše produkty, osvětlili vám historii Kratomu a velký zájem byl také o produkt zvaný SHILAJIT, který jsme měli v nabídce v několika formách.

Překvapilo nás kolik z vás zavítalo hned po samém otevření brány a také, kolik cizinců sem do Ostravy na Konopex zavítalo. Je vidět, že ve světě jsme jako česká republika a jako průmysl s konopím již trochu znát a lidi ví kam zavítat aby našli kvalitní produkty.

V sobotu jste zaplnili celou halu, několik desítek z Vás přišlo posedět do našeho stánku, relaxovat a popovídat si o novinkách ve světě konopí. 

Hodně z Vás zaujal jeden z nových produktů a to Energy WP Sniff, který sklidil velký úspěch.

Celé tři dny náš stánek doprovázely usměvavé hostesky, které nabízely kromě letáčků s promo kódem také vzorky kratomu o které byl velký zájem společně s naším balíčkem.

Tento festival byl pro nás dalším milníkem nejen díky vzdálené lokalitě ale také navázání nových kontaktů a objevení nových produktů, které byly jako novinky právě na festivalu představeny.

Potkali jsme se zde s velmi zajímavými lidmi. Ať už to byli naši zákazníci, obchodní zástupci jiných firem či snad jen náhodní kolemjdoucí, se všemi jsme prohodili pár slov a tím si obohatili náš místní pobyt.

Po celý festival nás provázeli zajímavé soutěže či různá vystoupení umělců z různých koutů České republiky. Například známý Messenjah se kterým se nám dokonce povedlo dát ruce dohromady a vymyslíme pro Vás novou bombu přímo z Messenjova prostředí. Určitě se máte na co těšit.

Neděle už byla pohodová, lidi byli vyčerpaní stejně jako my, ale díky kratomu a WP sniffu jsme to se zákazníky zvládli do úplného konce.

Jsme rádi, že jsme se mohli zůčastnit a doufáme, že příští rok se potkáme znovu a znovu si víkend užijeme.

Vojtěch Purkert
Vojtěch Purkert


Zanech komentář


Také v Doplňky Stravy, Kratom, CBD & HHC-P

probiotika, postbiotika, kvalita, nemoc, zdraví, antibiotika, kratom world, prodej
Postbiotika: Nový trend ve zdraví střev

od Vojtěch Purkert květen 23, 2024

V dnešní době se stále více lidí zajímá o zdraví svého trávícího systému a hledá nové způsoby, jak podpořit zdravou střevní mikroflóru. Zatímco probiotika a prebiotika jsou dobře známé a často diskutované, do popředí se dostává nový hráč – postbiotika. V tomto článku se podíváme na to, co postbiotika jsou, jaké mají zdravotní přínosy, kde je najdeme a jak působí na náš organismus.

Číst víc
protein, zdraví, vitalita, imunita, rýže, konopný protein, prodej, kratom world, kvalita
Využití přírodní síly: Zkoumání historie a výhod přírodních proteinů

od Vojtěch Purkert květen 21, 2024

Při hledání optimálního zdraví a fitness nelze úlohu bílkovin přeceňovat.
Tyto základní makroživiny slouží jako stavební kameny života, usnadňují klíčové tělesné funkce a podporují růst, regeneraci a celkovou vitalitu svalů.
Zatímco syntetické proteinové doplňky zaplavily v posledních letech trh, stále více se uznává nesrovnatelné výhody, které nabízejí přírodní zdroje proteinů, jako je například konopný a rýžový protein.
Číst víc
kratom world betain hcl článek trávení živiny
Betain HCL - pro zvýšení vstřebatelnosti živin

od Jan/Jaroslav Němec květen 16, 2024

Srdcem našeho zájmu je vždy zdraví a blaho našich zákazníků. Proto jsme se s vášní pustili do vývoje dalšího vynikajícího doplňku stravy. Představujeme vám Betain HCL, revoluční produkt, který má za cíl posílit vaše trávení a zvýšit vstřebávání živin.
Číst víc