Betain HCL - pro zvýšení vstřebatelnosti živin

od Jan/Jaroslav Němec May 13, 2024

kratom world betain hcl článek trávení živiny

Srdcem našeho zájmu je vždy zdraví a blaho našich zákazníků. Proto jsme se s vášní pustili do vývoje dalšího vynikajícího doplňku stravy. Představujeme vám Betain HCL, revoluční produkt, který má za cíl posílit vaše trávení a zvýšit vstřebávání živin.

 

Co je Betain HCL?

Betain HCL je přírodní sloučenina vyskytující se například v červené řepě, skládající se z betainu a molekuly chlorovodíku. Má schopnost podporovat trávení potravy tím, že zvyšuje hladinu kyselosti žaludeční šťávy. (1) Tím se zlepšuje rozklad potravy na jednodušší látky a usnadňuje se tak vstřebávání živin do krevního oběhu. Bez dostatečné hladiny kyseliny chlorovodíkové v žaludku nedochází k plnému vstřebání živit z potravy. Betain HCL je tedy skvělým pomocníkem pro všechny, kteří trpí trávicími potížemi nebo mají obtíže s vstřebáváním živin. (2)

 

Jak Betain HCL působí?

Když užijete Betain HCL před jídlem, pomáhá zvýšit hladinu kyselosti v žaludku, což usnadňuje trávení potravy. To znamená, že vaše tělo může lépe rozkládat složité látky na jednodušší formy, které jsou snáze vstřebatelné. To může vést ke zlepšení trávicích potíží, jako jsou nadýmání, pálení žáhy nebo pocit těžkosti po jídle.

 

Pro koho je Betain HCL určený? 

Betain HCL je vhodný pro všechny, kteří trpí trávicími potížemi nebo mají problémy s vstřebáváním živin. Je ideální pro lidi s citlivým trávicím systémem nebo pro ty, kteří mají nedostatečnou hladinu žaludeční kyselosti. Pokud máte potíže s trávením nebo se cítíte, že vaše tělo nedostává všechny potřebné živiny z jídla, může být Betain HCL pro vás skvělým řešením.

 

Hlavní výhody Betain HCL

  • Posiluje trávení potravy
  • Zlepšuje vstřebávání živin
  • Snižuje trávicí potíže
  • Podporuje celkové zdraví trávicího systému

 

"Nízká hladina žaludečních kyselin může zhoršit schopnost trávení a způsobit nutriční nedostatky i u jedinců, kteří konzumují optimální stravu, což je samozřejmě nežádoucí." říká ve svém podcastu Dr. Nikolas Hedberg, DC.

kratom world nicolas betain hcl trávení kratom

[Dr. Nikolas Hedberg, DC, uznávaný lékař a odborník v oblasti funkční medicíny] 

 

Závěr

Účinnost a bezpečnost Betainu HCL jsou podpořeny výzkumy a dlouhou historií používání v tradiční medicíně. Jedná se o přírodní doplněk stravy, který může mít pozitivní vliv na vaše trávení a vstřebávání živin. Pokud Vás tyto problémy trápí, Betain HCL u nás zakoupíte ve formě praktických tablet.

Děkujeme za přečtení,

váš Kratom World

(1) Study of the Ability of Betaine Hydrochloride to Increase Stomach Acid in Healthy Volunteers (2013), ClinicalTrials.gov Identifier: NCT01237353,https://classic.clinicaltrials.gov/ct2/show/study/NCT01237353

 

(2) Gao X, Zhang H, Guo XF, Li K, Li S, Li D. Effect of Betaine on Reducing Body Fat-A Systematic Review and Meta-Analysis of Randomized Controlled Trials. Nutrients. 2019 Oct 16;11(10):2480. doi: 10.3390/nu11102480. PMID: 31623137; PMCID: PMC6835719.

Jan/Jaroslav Němec
Jan/Jaroslav Němec


Zanech komentář


Také v Doplňky Stravy, Kratom, CBD & HHC-P

probiotika, postbiotika, kvalita, nemoc, zdraví, antibiotika, kratom world, prodej
Postbiotika: Nový trend ve zdraví střev

od Vojtěch Purkert květen 23, 2024

V dnešní době se stále více lidí zajímá o zdraví svého trávícího systému a hledá nové způsoby, jak podpořit zdravou střevní mikroflóru. Zatímco probiotika a prebiotika jsou dobře známé a často diskutované, do popředí se dostává nový hráč – postbiotika. V tomto článku se podíváme na to, co postbiotika jsou, jaké mají zdravotní přínosy, kde je najdeme a jak působí na náš organismus.

Číst víc
protein, zdraví, vitalita, imunita, rýže, konopný protein, prodej, kratom world, kvalita
Využití přírodní síly: Zkoumání historie a výhod přírodních proteinů

od Vojtěch Purkert květen 21, 2024

Při hledání optimálního zdraví a fitness nelze úlohu bílkovin přeceňovat.
Tyto základní makroživiny slouží jako stavební kameny života, usnadňují klíčové tělesné funkce a podporují růst, regeneraci a celkovou vitalitu svalů.
Zatímco syntetické proteinové doplňky zaplavily v posledních letech trh, stále více se uznává nesrovnatelné výhody, které nabízejí přírodní zdroje proteinů, jako je například konopný a rýžový protein.
Číst víc
kratom world konopex festival konopí ostrava
KONOPEX 2024

od Vojtěch Purkert květen 16, 2024

Přečtěte si jak probíhal ostravský festival Konopex 2024, na kterém jsme si pro vás připravili náš stan a chill out zónu. Stan jsme pro Vás chystali již od čtvrtka, tak aby v pátek bylo vše připravené na Vaši návštěvu.
Číst víc