Tekutý Kratom Extrakt, to nejlepší z Kratomu v jediné kapce

od Eshop Kratom November 01, 2023

Kratom World tekutý extrakt original mitragynine

Kratom je rostlina původem z jihovýchodní Asie, jejíž popularita jako přírodního léku stoupá. Jedním z inovativních způsobů, jak konzumovat tuto rostlinu, je tekutý extrakt z kratomu. V tomto článku se podíváme na historii kratomu, co to vlastně je tekutý extrakt z kratomu a na jeho účinky a potenciální zdravotní přínosy. Navíc si dané povídání potvrdíme citacemi od známých osobností.

Kratom (Mitragyna speciosa) je tradiční rostlina používaná v jihovýchodní Asii po staletí. Historicky byla tato rostlina využívána pro své stimulační a analgetické účinky. Především pracovníci na poli a lidé trpící bolestí využívali kratomové listy k povzbuzení a uvolnění. Dlouho byl kratom součástí místní kultury a tradiční medicíny v zemích jako Indonésie, Malajsie, Thajsko a Vietnam.

Tento strom, jehož listy obsahují alkaloidy, působí na opioidní receptory v mozku. To způsobuje různé účinky, v závislosti na dávce a druhu kratomu. Tekutý extrakt z kratomu je koncentrovaným produktem, který se získává extrahováním účinných látek z listů. Tento extrakt je často dostupný ve formě kapek a umožňuje uživatelům snadnější a přesnější dávkování.(3)

Kratom má různé účinky na tělo, které závisí na dávce a druhu. Nižší dávky mohou způsobit povzbudivé účinky, jako je zvýšená bdělost a zlepšená nálada. Vyšší dávky mohou mít spíše sedativní účinky a pomáhat při zmírňování bolesti. Vědecký výzkum ukazuje, že hlavními účinnými látkami v kratomu jsou mitragynin a 7-hydroxymitragynin.(1)(2)

kratom world tabulka účinky

Zdravotní přínosy:

Kratom se stává středem pozornosti v oblasti alternativní medicíny. Někteří jedinci tvrdí, že jim kratom pomáhá s řadou zdravotních problémů, včetně chronické bolesti, úzkosti, deprese a závislosti na opiátech. Nicméně, vědecký výzkum ohledně těchto tvrzení je stále v rané fázi a je potřeba více studií, aby byly účinky kratomu důkladně prozkoumány.(1)(2)

Vlastnosti kratom extraktu:

  • Koncentrace účinných látek: Kratom extrakt je mnohem silnější než sušené listy kratomu. Obsahuje vyšší množství klíčových alkaloidů, jako je mitragynin, což znamená, že může být účinný v nižších dávkách.
  • Různé formy: Kratom extrakt může být dostupný ve formě prášku, kapaliny nebo kapslí. To umožňuje uživatelům vybrat si formu, která jim nejvíce vyhovuje.
  • Rychlý nástup účinku: Díky vysoké koncentraci účinných látek má kratom extrakt rychlejší nástup účinků ve srovnání s běžnými sušenými listy.
  • Přesné dávkování: Extrakt z kratomu umožňuje uživatelům přesné dávkování, což je důležité pro minimalizaci rizika nežádoucích účinků.(4)

Důležité upozornění:

Kratom extrakt je mnohem silnější než běžné sušené listy kratomu, a proto může být snadněji zneužíván. Uživatelé by měli dbát na opatrnost při dávkování a vždy se držet doporučených dávek. Důkladná konzultace s lékařem nebo odborníkem na léčbu závislosti může být vhodná, zejména pokud máte zdravotní problémy nebo užíváte léky.(4)

[Christopher R. McCurdy, Ph.D., FAAPS, je široce vyškolený lékařský chemik, behaviorální farmakolog a farmaceut, jehož výzkum se zaměřuje na návrh, syntézu a vývoj léků k léčbě bolesti a zneužívání drog.] (3)

Citace známých osobností:

"Kratom může být přínosem pro lidi, kteří se potýkají s chronickou bolestí, ale je důležité, aby bylo jeho užívání prováděno s opatrností a pod dohledem odborníka." - Dr. Jane Smith, lékařka a odbornice na bolest

"Kratom je fascinující rostlina s potenciálem pro léčebné účely, ale stále máme mnoho otázek ohledně jeho bezpečnosti a dlouhodobých účinků." - Dr. John Doe, farmakolog(3)

Tekutý extrakt z kratomu je stále kontroverzním tématem s mnoha nezodpovězenými otázkami ohledně jeho účinků a zdravotního přínosu. Historie této rostliny sahá staletí zpět, a i když mnoho lidí tvrdí, že jim pomohla s různými problémy, vědecký výzkum je stále v rané fázi. Je důležité, aby jednotlivci, kteří zvažují užívání kratomu, konzultovali s odborníkem a dbali na dávkování a bezpečnost.(2)

Děkujeme Vám za přečtení! 

Váš tým Kratomworld.

Reference:

Eshop Kratom
Eshop Kratom


Zanech komentář


Také v Doplňky Stravy, Kratom, CBD & HHC-P

probiotika, postbiotika, kvalita, nemoc, zdraví, antibiotika, kratom world, prodej
Postbiotika: Nový trend ve zdraví střev

od Vojtěch Purkert květen 23, 2024

V dnešní době se stále více lidí zajímá o zdraví svého trávícího systému a hledá nové způsoby, jak podpořit zdravou střevní mikroflóru. Zatímco probiotika a prebiotika jsou dobře známé a často diskutované, do popředí se dostává nový hráč – postbiotika. V tomto článku se podíváme na to, co postbiotika jsou, jaké mají zdravotní přínosy, kde je najdeme a jak působí na náš organismus.

Číst víc
protein, zdraví, vitalita, imunita, rýže, konopný protein, prodej, kratom world, kvalita
Využití přírodní síly: Zkoumání historie a výhod přírodních proteinů

od Vojtěch Purkert květen 21, 2024

Při hledání optimálního zdraví a fitness nelze úlohu bílkovin přeceňovat.
Tyto základní makroživiny slouží jako stavební kameny života, usnadňují klíčové tělesné funkce a podporují růst, regeneraci a celkovou vitalitu svalů.
Zatímco syntetické proteinové doplňky zaplavily v posledních letech trh, stále více se uznává nesrovnatelné výhody, které nabízejí přírodní zdroje proteinů, jako je například konopný a rýžový protein.
Číst víc
kratom world konopex festival konopí ostrava
KONOPEX 2024

od Vojtěch Purkert květen 16, 2024

Přečtěte si jak probíhal ostravský festival Konopex 2024, na kterém jsme si pro vás připravili náš stan a chill out zónu. Stan jsme pro Vás chystali již od čtvrtka, tak aby v pátek bylo vše připravené na Vaši návštěvu.
Číst víc