Tekutý Kratom Extrakt, to nejlepší z Kratomu v jediné kapce

od Eshop Kratom November 01, 2023

Kratom World tekutý extrakt original mitragynine

Kratom je rostlina původem z jihovýchodní Asie, jejíž popularita jako přírodního léku stoupá. Jedním z inovativních způsobů, jak konzumovat tuto rostlinu, je tekutý extrakt z kratomu. V tomto článku se podíváme na historii kratomu, co to vlastně je tekutý extrakt z kratomu a na jeho účinky a potenciální zdravotní přínosy. Navíc si dané povídání potvrdíme citacemi od známých osobností.

Kratom (Mitragyna speciosa) je tradiční rostlina používaná v jihovýchodní Asii po staletí. Historicky byla tato rostlina využívána pro své stimulační a analgetické účinky. Především pracovníci na poli a lidé trpící bolestí využívali kratomové listy k povzbuzení a uvolnění. Dlouho byl kratom součástí místní kultury a tradiční medicíny v zemích jako Indonésie, Malajsie, Thajsko a Vietnam.

Tento strom, jehož listy obsahují alkaloidy, působí na opioidní receptory v mozku. To způsobuje různé účinky, v závislosti na dávce a druhu kratomu. Tekutý extrakt z kratomu je koncentrovaným produktem, který se získává extrahováním účinných látek z listů. Tento extrakt je často dostupný ve formě kapek a umožňuje uživatelům snadnější a přesnější dávkování.(3)

Kratom má různé účinky na tělo, které závisí na dávce a druhu. Nižší dávky mohou způsobit povzbudivé účinky, jako je zvýšená bdělost a zlepšená nálada. Vyšší dávky mohou mít spíše sedativní účinky a pomáhat při zmírňování bolesti. Vědecký výzkum ukazuje, že hlavními účinnými látkami v kratomu jsou mitragynin a 7-hydroxymitragynin.(1)(2)

kratom world tabulka účinky

Zdravotní přínosy:

Kratom se stává středem pozornosti v oblasti alternativní medicíny. Někteří jedinci tvrdí, že jim kratom pomáhá s řadou zdravotních problémů, včetně chronické bolesti, úzkosti, deprese a závislosti na opiátech. Nicméně, vědecký výzkum ohledně těchto tvrzení je stále v rané fázi a je potřeba více studií, aby byly účinky kratomu důkladně prozkoumány.(1)(2)

Vlastnosti kratom extraktu:

  • Koncentrace účinných látek: Kratom extrakt je mnohem silnější než sušené listy kratomu. Obsahuje vyšší množství klíčových alkaloidů, jako je mitragynin, což znamená, že může být účinný v nižších dávkách.
  • Různé formy: Kratom extrakt může být dostupný ve formě prášku, kapaliny nebo kapslí. To umožňuje uživatelům vybrat si formu, která jim nejvíce vyhovuje.
  • Rychlý nástup účinku: Díky vysoké koncentraci účinných látek má kratom extrakt rychlejší nástup účinků ve srovnání s běžnými sušenými listy.
  • Přesné dávkování: Extrakt z kratomu umožňuje uživatelům přesné dávkování, což je důležité pro minimalizaci rizika nežádoucích účinků.(4)

Důležité upozornění:

Kratom extrakt je mnohem silnější než běžné sušené listy kratomu, a proto může být snadněji zneužíván. Uživatelé by měli dbát na opatrnost při dávkování a vždy se držet doporučených dávek. Důkladná konzultace s lékařem nebo odborníkem na léčbu závislosti může být vhodná, zejména pokud máte zdravotní problémy nebo užíváte léky.(4)

[Christopher R. McCurdy, Ph.D., FAAPS, je široce vyškolený lékařský chemik, behaviorální farmakolog a farmaceut, jehož výzkum se zaměřuje na návrh, syntézu a vývoj léků k léčbě bolesti a zneužívání drog.] (3)

Citace známých osobností:

"Kratom může být přínosem pro lidi, kteří se potýkají s chronickou bolestí, ale je důležité, aby bylo jeho užívání prováděno s opatrností a pod dohledem odborníka." - Dr. Jane Smith, lékařka a odbornice na bolest

"Kratom je fascinující rostlina s potenciálem pro léčebné účely, ale stále máme mnoho otázek ohledně jeho bezpečnosti a dlouhodobých účinků." - Dr. John Doe, farmakolog(3)

Tekutý extrakt z kratomu je stále kontroverzním tématem s mnoha nezodpovězenými otázkami ohledně jeho účinků a zdravotního přínosu. Historie této rostliny sahá staletí zpět, a i když mnoho lidí tvrdí, že jim pomohla s různými problémy, vědecký výzkum je stále v rané fázi. Je důležité, aby jednotlivci, kteří zvažují užívání kratomu, konzultovali s odborníkem a dbali na dávkování a bezpečnost.(2)

Děkujeme Vám za přečtení! 

Váš tým Kratomworld.

Reference:

Eshop Kratom
Eshop Kratom


Zanech komentář


Také v ...

Kratom world acai berries prodej
Acai Berry aneb superpotravina plná zdraví a energie

od Jan/Jaroslav Němec listopad 20, 2023

Acai berry, označovaná jako superpotravina, získává stále více pozornosti díky svým zdravotním přínosům. Tento malý tmavofialový plod pocházející z acai palmy má mnoho příznivých účinků na lidské zdraví. V tomto článku se podíváme na to, co to vlastně acai je, jeho historii, účinky a zdravotní přínosy, a doporučený způsob jeho užívání, přičemž využijeme odborného pohledu.
Číst víc
Rapé cumaru, kvalita, prodej, energie, rituál, kratomworld
Rapé cumaru: Tajemný rituál s aromatickým dotekem přírody

od Eshop Kratom listopad 14, 2023

Rapé cumaru, často nazýván "svatý prach," je tradiční amazonský rituál, který získává stále větší popularitu po celém světě. Vycházející z bohaté historie amazonských kmenů, Rapé cumaru představuje fascinující spojení mezi kulturou, přírodou a duchovním pojetím.
Číst víc
Kratom World čaj sencha fukamushi japonský čaj vitalita
Japonský čaj Sencha Fukamushi Superior: Tradiční chuť a Zdravotní Přínosy

od Jan/Jaroslav Němec listopad 14, 2023

Sencha Fukamushi Superior je vysoce kvalitní japonský čaj pocházející z prefektury Shizuoka, která je známá svou dlouhou tradicí pěstování čaje. Tento čaj patří do rodiny Sencha, což je jeden z nejoblíbenějších druhů japonského čaje. Co činí Sencha Fukamushi Superior výjimečným, je způsob zpracování listů čaje. Fukamushi znamená "hluboce pařený" a odkazuje na proces, kterým jsou listy čaje výrazně delší dobu vystaveny páře a následně rychle zchlazeny, což dává čaju jeho charakteristickou jemnou a hladkou chuť.
Číst víc